Search

Odpowiednia blacha — ukoronowanie inwestycji budowlanej

Firma Borga ma wieloletnie doświadczenie w produkcji blach profilowanych i budowie hal stalowych. Doskonale znamy więc obowiązujące wymagania techniczne i jakościowe dotyczące nowoczesnych systemów pokryć dachowych i ściennych.

Wiemy też, jak wykorzystać blachy stalowe, aby nadać obiektom nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny lub majestatyczny wygląd. Z przyjemnością pomagamy klientom w wyborze wzorca kolorów oraz systemu pokryć dachowych i ściennych, dzięki którym powstający budynek będzie ekonomiczny, funkcjonalny i efektowny.

Opracowując nowe profile, staramy się optymalnie zrównoważyć różne aspekty, takie jak atrakcyjne wzornictwo, właściwości nośne i szerokość pokrycia. Ważnymi zasadami przewodnimi są więc dla nas zarówno całkowity bilans ekonomiczny budynku, jak i jego wygląd.

Gwarantowany długi czas eksploatacji

W materiały zaopatrujemy się u najlepszych producentów stali, możemy więc zagwarantować, że nasze profile będą się charakteryzować trwałością i estetyką. Dobrej jakości surowce to wyrób gotowy wysokiej jakości — to proste.

Trwała warstwa powierzchniowa

Powłoka naszych blach profilowanych składa się z kilku warstw wykończonych trwałym lakierem poliestrowym, co zapewnia trwałość powierzchni i jej koloru. Nasz system kolorystyczny jest sprawdzony i wszechstronnie przetestowany, a przy tym chroni blachy przed korozją.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...