Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Podlaskim

Firma Borga zajmuje się budową hal stalowych już od 40 lat. Zdobyte doświadczenie oraz wykorzystanie wysokiej jakości komponentów konstrukcyjnych to gwarancja trwałości i solidności proponowanych przez nas rozwiązań. Oferowane obiekty stalowe, przemysłowe, produkcyjne i rolnicze projektowane są ze szczególnym uwzględnieniem sugestii klientów, dzięki czemu budynki cechują się ergonomią i dostosowane są do indywidualnych potrzeb.

Hale stalowe firmy Borga są szeroko stosowane w rolnictwie jako magazyny, miejsca produkcyjne, kurniki, obory czy ujeżdżalnie. Wszechstronność hal stalowych wynika z możliwości indywidualnego dopasowania ich do potrzeb klienta. Hale mogą być ocieplane lub nie, doświetlane, istnieje również możliwość wydzielenia w danej hali miejsc i stanowisk biurowych. Tak szeroka różnorodność pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu nawet przez najbardziej wymagających klientów. 

Kolebką firmy Borga jest Szwecja, natomiast w Polsce główny oddział firmy znajduje się w Gdańsku. Produkcja mieści się w Górze Świętej Małgorzaty niedaleko Łodzi. Doradcy i handlowcy obejmują jednakże swym zasięgiem całą Polskę, również województwo podlaskie. Efektem współpracy inwestorów z tego rejonu są hale między innymi w Białymstoku czy Augustowie. 

Firma Borga stosuje własne rozwiązania oraz unikatowe konstrukcje, będące efektem wieloletnich prób i udoskonalania produktów. Ramy konstrukcji stalowych dostępne są w wielu wersjach, co pozwala na dostosowanie hali stalowej do potrzeb klienta.

Ramy Borga

Najpopularniejsze konstrukcje stosowane przez firmę Borga przy budowie hal to: 

  • Skara dostępna w wersjach zróżnicowanych między innymi pod względem rozpiętości, wysokości oraz rozszerzeń ramy takich jak przybudówki lub zadaszenia;
  • Gdynia znajdująca powszechne zastosowanie w przemysłowych budynkach o niewielkim kącie nachylenia dachu i dużej rozpiętości;
  • Uddevalla – rama o znacznym kącie nachylenia dachu przeznaczona do magazynów o bardzo dużej rozpiętości;
  • Brno – rama umożliwiająca uzyskanie stałej wysokości hal o niewielkiej rozpiętości.

Istnieje również możliwość budowania hali na konstrukcjach opartych o kratownice, co pozwala stawiać hale o znacznej rozpiętości. Tego typu rozwiązania stosowane są głównie przy tworzeniu hal magazynowych.

Zakres usług

Nasze usługi obejmują kompleksowe działania – od stworzenia projektu i przygotowania niezbędnej dokumentacji, poprzez dostarczenie elementów konstrukcyjnych i ich montaż, aż po oddanie gotowego budynku. Korzystamy z komponentów produkowanych w naszych fabrykach, co pozwala kontrolować ich jakość, a jednocześnie ogranicza koszty związane z pośrednictwem firm zewnętrznych. Inwestorów z województwa podlaskiego, którym zależy na jakości i solidności, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy elastyczność, terminowe wywiązywanie się z umowy oraz najwyższej klasy hale stalowe w przystępnej cenie.

W województwie podlaskim firma Borga kilkakrotnie już współpracowała z inwestorami. Efektem tego są hale stalowe w głównie w okolicach powiatu grajewskiego oraz siemiatyckiego. Nasze hale można również zobaczyć w Białymstoku i Augustowie. Z racji specyfiki regionu są to głównie hale przemysłowe. 

 

WYCEŃ SWOJĄ HALĘ

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...