Borga
Search
  • Commercial buildings, commercial premises, warehouses and offices | BORGA
  • angarai
  • Commercial buildings, commercial premises, warehouses and offices | BORGA
  • Commercial buildings, commercial premises, warehouses and offices | BORGA

Komercyjne hale stalowe

Firma Borga to przedsiębiorstwo komercyjne, które doskonale zna tajniki działalności handlowej. Rozumiemy sposób myślenia i działania podmiotów stanowiących poszczególne ogniwa łańcucha dostaw. Możemy więc oferować nowoczesne hale stalowe sprawdzające się we wszystkich gałęziach handlu i logistyki.

Hale handlowe

Działalność handlowa jest dla nas czymś naturalnym — mamy wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów komercyjnych. Dzięki temu proces realizacji inwestycji przebiega szybko i sprawnie, zarówno na papierze, jak i w praktyce.

Zawsze dążymy do tego, aby wspierać działalność biznesową klientów i zagwarantować, że będą zadowoleni. Oferta firmy Borga pozwala budować wyjątkowe obiekty handlowe i biurowe, magazyny, warsztaty i wiele innych inwestycji. Rozwiązania konstrukcyjne i komponenty, z których powstaje kompletny budynek są zawsze dokładnie dostosowywane do profilu firmy Klienta.

Hale biurowo — magazynowe

Wiemy, że obiekty biurowo-magazynowe pełnią szereg różnorodnych funkcji, z których każda jest nie mniej ważna dla całości funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego też konstrukcja budynku musi spełniać skrajnie różne wymogi. Nasz zaawansowany system ram stalowych pozwala na doskonałe dopasowanie hali stalowej do każdej z potrzeb i zoptymalizowanie poszczególnych sekcji obiektu do konkretnych aktywności.

Niezależnie czy potrzebne są biura z miejscami do wypoczynku, warsztaty, garaże, magazyny czy chłodnie nasz system budowlany pozwala na stworzenie odpowiednio unikalnych warunków dla każdego z tych pomieszczeń. Ponadto budowane przez nas hale stalowe wykazują się bardzo dużym stopniem szczelności, co sprawia, że wewnątrz nich można stworzyć bardzo komfortowe warunki pracy, jednocześnie generując znaczne oszczędności na kosztach bieżącego ogrzewania przestrzeni.

Najczęściej hale handlowe wykonujemy na podstawie ramy typu Skara. Stosowany spadek dachu przy pokryciu z blachy stalowej wynosi 7 lub 15 stopni. Jeśli wykorzystamy pokrycie membranowe lub bitumiczne, to otrzymujemy spadek 3 do 7 stopni. W izolacji ścian stosujemy zarówno pokrycie z blachy stalowej, jak i płyty warstwowe. Konwencjonalna izolacja dachu występuje z okapem lub bez niego. Wykorzystujemy także izolowane pokrycie bitumiczne lub membranowe na zewnątrz blach samonośnych.

Wejście budynku stanowi przeszklenie, które jest wpasowane w płaszczyznę ściany lub zostaje nieco wysunięte na zewnątrz bryły obiektu. Duże segmenty okienne zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza budynku.

Zarówno w ścianach zewnętrznych hali, jak i w jej ścianach wewnętrznych mogą zostać zamontowane niezbędne wrota oraz drzwi w różnorodnych opcjach zależnych od potrzeb i specyfiki danego obiektu. Oferowana część magazynowa jest przestrzenią wysoką oraz doskonale doświetloną. Garaż lub myjnię umieszcza się standardowo w jednej z naw budynku.

Hale biurowe lokuje się często na antresoli, co stanowi oszczędność miejsca na dole obiektu oraz pozwala na znaczne podniesienie komfortu pracy osób na stanowiskach biurowych i handlowych, gdyż znajdują się one poza bezpośrednią strefą magazynową i załadunkową, która najczęściej cechuje się znacznie większym stopniem głośności niż powierzchnie biurowe.

Nasze samodzielnie projektowane oraz produkowane zaawansowane rozwiązania budowlane w połączeniu z płynnym i nieskomplikowanym procesem montażu dają pewność, że otrzymany obiekt przeznaczony do działalności handlowej będzie zarówno doskonale dopasowany do potrzeb klienta, jak i wykonany szybko, sprawnie i bez opóźnień.

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...