Search
 • Commercial buildings, commercial premises, warehouses and offices | BORGA
 • angarai
 • Commercial buildings, commercial premises, warehouses and offices | BORGA

Komercyjne hale stalowe

Firma Borga to przedsiębiorstwo komercyjne, które doskonale zna tajniki działalności handlowej. Rozumiemy sposób myślenia i działania podmiotów stanowiących poszczególne ogniwa łańcucha dostaw. Możemy więc oferować nowoczesne hale stalowe sprawdzające się we wszystkich gałęziach handlu i logistyki.

Hale handlowe

Działalność handlowa jest dla nas czymś naturalnym — mamy wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów komercyjnych. Dzięki temu proces realizacji inwestycji przebiega szybko i sprawnie, zarówno na papierze, jak i w praktyce.

Zawsze dążymy do tego, aby wspierać działalność biznesową klientów i zagwarantować, że będą zadowoleni. Oferta firmy Borga pozwala budować wyjątkowe obiekty handlowe i biurowe, magazyny, warsztaty i wiele innych inwestycji. Rozwiązania konstrukcyjne i komponenty, z których powstaje kompletny budynek są zawsze dokładnie dostosowywane do profilu firmy Klienta.

Hale biurowo — magazynowe

Wiemy, że obiekty biurowo-magazynowe pełnią szereg różnorodnych funkcji, z których każda jest nie mniej ważna dla całości funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego też konstrukcja budynku musi spełniać skrajnie różne wymogi. Nasz zaawansowany system ram stalowych pozwala na doskonałe dopasowanie hali stalowej do każdej z potrzeb i zoptymalizowanie poszczególnych sekcji obiektu do konkretnych aktywności.

Niezależnie czy potrzebne są biura z miejscami do wypoczynku, warsztaty, garaże, magazyny czy chłodnie nasz system budowlany pozwala na stworzenie odpowiednio unikalnych warunków dla każdego z tych pomieszczeń. Ponadto budowane przez nas hale stalowe komercyjne wykazują się bardzo dużym stopniem szczelności, co sprawia, że wewnątrz nich można stworzyć bardzo komfortowe warunki pracy, jednocześnie generując znaczne oszczędności na kosztach bieżącego ogrzewania przestrzeni.

Hale handlowe najczęściej wykonujemy na podstawie ramy typu Skara. Stosowany spadek dachu przy pokryciu z blachy stalowej wynosi 7 lub 15 stopni. Jeśli wykorzystamy pokrycie membranowe lub bitumiczne, to otrzymujemy spadek 3 do 7 stopni. W izolacji ścian stosujemy zarówno pokrycie z blachy stalowej, jak i płyty warstwowe. Konwencjonalna izolacja dachu występuje z okapem lub bez niego. Wykorzystujemy także izolowane pokrycie bitumiczne lub membranowe na zewnątrz blach samonośnych.

Zarówno w ścianach zewnętrznych hali, jak i w jej ścianach wewnętrznych mogą zostać zamontowane niezbędne wrota oraz drzwi w różnorodnych opcjach zależnych od potrzeb i specyfiki danego obiektu. Oferowana część magazynowa jest przestrzenią wysoką oraz doskonale doświetloną. Garaż lub myjnię umieszcza się standardowo w jednej z naw hali stalowej.

Hale biurowe lokuje się często na antresoli, co stanowi oszczędność miejsca na dole obiektu oraz pozwala na znaczne podniesienie komfortu pracy osób na stanowiskach biurowych i handlowych, gdyż znajdują się one poza bezpośrednią strefą magazynową i załadunkową, która najczęściej cechuje się znacznie większym stopniem głośności niż powierzchnie biurowe.

Nasze samodzielnie projektowane oraz produkowane zaawansowane rozwiązania budowlane w połączeniu z płynnym i nieskomplikowanym procesem montażu dają pewność, że otrzymany obiekt przeznaczony do działalności handlowej będzie zarówno doskonale dopasowany do potrzeb klienta, jak i wykonany szybko, sprawnie i bez opóźnień. W naszej ofercie znajdziesz zarówno hale sklepowe, hale biurowe jak i hale handlowe.

Maksymalnie uproszczony proces budowlany. 
Szczycimy się tym, że nasze budowy odbywają się zasadniczo w pięciu prostych krokach.

 1. Elastyczne planowanie.
  Kiedy już wiemy, jakie potrzeby ma spełniać hala komercyjna, nasz doświadczony sztab inżynierów oraz kierowników projektów może przystąpić do planowania. Na tym etapie zostaną opracowane wszystkie niezbędne rysunki.
 2. Prawidłowa specyfikacja
  To Ty, Twoja firma i Wasze potrzeby jesteście najważniejsi. Hala ma spełniać wszystkie Twoje wymagania. Zadaniem naszych doradców jest odpowiednie przygotowanie i  zdefiniowanie potrzeb, aby płynnie przejść do etapu stworzenia odpowiedniego projektu budowlanego.
 3. Nowoczesna produkcja.
  W naszych nowoczesnych fabrykach Borga wyprodukujemy dla Ciebie wszystkie komponenty nośne, okładziny ścienne oraz pokrycia dachowe. W naszej zautomatyzowanej fabryce w Polsce produkujemy ramy stalowe konstrukcji głównej. Robotyzacja stanowisk spawalniczych pozwala na powtarzalność i najwyższą jakość połączeń spawanych.
 4. Własne ekipy montażowe.
  Członkowie naszych ekip montażowych są wyspecjalizowani w montażu naszych produktów oraz systemów budowlanych. Dzięki temu masz 100% pewności, że wszystkie prace zostaną zrealizowane dokładnie, prawidłowo, szybko oraz sprawnie. Wykwalifikowani pracownicy są gwarantem wysokiej jakości wykonania Twojej hali.
 5. Gotowa hala.
  Twoja idealna hala jest gotowa. Otrzymujesz do swojej dyspozycji przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Kierownik projektu przeprowadza szczegółową inspekcję oddawanej do użytku hali. Jednocześnie Ty otrzymujesz elektroniczną dokumentację końcową projektu: rysunki, specyfikacje materiałowe oraz inne uzgodnione wcześniej dokumenty.

Stawiamy sobie najwyższe wymagania jako producent oraz wykonawca, abyś niezależnie od rodzaju biznesu, jaki prowadzisz, zawsze otrzymał dokładnie to, czego naprawdę potrzebujesz.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...