Search
  • Hall builders in an international hall construction group | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Śląskim

Firma Borga jest wieloletnim i zaufanym partnerem branży przemysłowej, który cieszy się zaufaniem klientów w całej Polsce. Nasze hale stalowe są szczególnie popularne w najprężniejszym okręgu przemysłowym, jakim jest Województwo Śląskie, zwłaszcza okolice Katowic. Aktywnie wspieramy wszystkie gałęzie gospodarki oferując najwyższą jakość w dziedzinie konstrukcji stalowych.
Dzięki elastycznemu procesowi budowlanemu nasz klient ma realny wpływ na kształt inwestycji od samego początku rozpoczęcia prac konstrukcyjnych, aż po ich zakończenie. Oddajemy do użytku w pełni ergonomiczną i nowoczesną halę. Jesteśmy otwarci na wszystkie uwagi i sugestie inwestorów.

Podczas budowy hal stalowych ważne jest aby takie prace zlecić sprawdzonym fachowcom, którzy bazując na swoim doświadczeniu, poprowadzą realizację projektu od momentu jego planowania po finalne przekazanie w ręce inwestora.

Bazujemy na nowoczesnych i autorskich rozwiązaniach. Każda część systemu budowlanego oferowanego przez naszą firmę jest uniwersalna, co pozwala na zastosowanie jej we wszystkich rodzajach projektów budowlanych. Własny system budowlany naszej firmy jest skomponowany w gotowe do montażu zestawy, produkowane w firmowych fabrykach na terenie całej Europy. Takie rozwiązanie zdecydowanie skraca łańcuch dostaw, gwarantując szybką i terminową realizację powierzonej nam inwestycji.

Realizację powierzonego projektu zawsze wykonuje doświadczony zespół montażystów, doskonale znających systemy wykorzystywane w naszej firmie. Wspomniane wcześniej autorskie rozwiązania zapewniają szybki i sprawny montaż poszczególnych komponentów w spójną i funkcjonalną halę stalową, spełniającą oczekiwania klienta.

Zastosowanie hal stalowych budowanych w województwie śląskim

Hale stalowe coraz częściej wykorzystywane są w różnych branżach gospodarki, stając się alternatywą dla obiektów murowanych. Ich budowa jest szybsza i bardziej opłacalna dla inwestorów. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść konstrukcji stalowych jest fakt, iż hale wykonywane przez firmę Borga są odporne na warunki atmosferyczne, co umożliwia ich wykorzystywanie przez cały rok.

W województwie śląskim w stawianych przez nas konstrukcjach, do ścian wykorzystujemy głównie blachę profilowaną BPE 18, z kolei przy kładzeniu dachów największym zainteresowaniem cieszy się profil SUPER 40. Wszystkie nasze blachy stalowe wykonane są z wysokiej jakości stali, walcowanej na zimno i cynkowanej dwustronnie warstwą cynkową o grubości 275 g/m2 lub cynkowo-aluminiową o grubości 150 g/m2, zgodnie z normami EN 10 346 i EN 10 143.

Ponadto profil SUPER 40 sprawdza się najlepiej przy budowie dachów, w których wymagane są duże odstępy między płatwiami. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia doskonałe połączenie wytrzymałości i nośności. Jego istotne parametry, takie jak przystosowanie do chodzenia i możliwość odprowadzania wody deszczowej, są zdecydowanie lepsze niż w przypadku tradycyjnych profili dostępnych na rynku. Zastosowanie specjalnego rowka odprowadzającego wodę deszczową zapobiega przedostawaniu się wody przez łączenia.  Z kolei blacha profilowana BPE 18 o profilu przypominającym deskowanie, jest najczęściej wybierana przez klientów, którzy cenią ją sobie za jej asymetryczny kształt (szerokie przetłoczenia górne i wąskie przetłoczenia dolne), nadający konstrukcjom klasyczny, ponadczasowy charakter.

Przykładowe zastosowanie naszych hal stalowych w województwie śląskim:

  • hale produkcyjne (Aleksandria – 20 km od Częstochowy)
  • hale magazynowe (Rzeczyce – 15 km od Gliwic; Mikołów – 17 km od Katowic; Wódka – 35 km od Raciborza)

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...