Borga
Search
  • hale przemysłowe i produkcyjne
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA

Budowa i projektowanie hal przemysłowych i produkcyjnych

Firma Borga rozumie potrzeby przemysłu oraz wymagania dotyczące nowoczesnych budynków wykorzystywanych w jego różnych sektorach. Sami także jesteśmy przedsiębiorstwem przemysłowym. Budujemy hale dla wszystkich gałęzi przemysłu produkcyjnego, warsztaty, magazyny, centra logistyczne i budynki do wielu innych zastosowań.

Nowoczesne konstrukcje przemysłowe

Ponieważ firma Borga sama jest przedsiębiorstwem przemysłowym — z własnymi zakładami produkcyjnymi, magazynami i systemem dystrybucji — potrafi doskonale zrozumieć potrzeby innych klientów z tej branży. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z praktyką w codziennej pracy gwarantuje, że jesteśmy w stanie w racjonalny sposób budować wyjątkowe budynki przemysłowe z suwnicami, antresolami, maszynowniami czy pomieszczeniami biurowymi, magazynowymi i handlowymi. Budynek przemysłowy Borga to korzyści dla codziennej pracy firmy, jej finansów i wizerunku.

Przeznaczenie hal przemysłowych.

Przemysł niezależnie od rodzaju potrzebuje hal. Potrzebuje ich, by prowadzić produkcje swoich wyrobów. Potrzebuje ich, aby te produkty przechowywać i dystrybuować. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Borga jest w stanie zapewnić klientom hale dopasowane do każdego z etapów pracy przedsiębiorstwa przemysłowego. Dzięki naszym halom ich praca staje się lepiej zorganizowana i płynna.

Koszt wykonania hali przemysłowej.

Klienci, którzy zlecają budowę swojej hali naszej firmie, mają gwarancję niezmienności ceny, która została ustalona przy podpisaniu umowy. To w połączeniu z wysoką jakością daje pewność, że zamówiona hala spełni pokładane w niej oczekiwania i będzie idealnie dopasowana do potrzeb klienta. Możemy zapewnić to wszystko, ponieważ w pełni kontrolujemy proces produkcji oraz dostaw wykorzystywanych przy budowie elementów. To niewątpliwa zaleta, kiedy wykonawca inwestycji jest także producentem elementów które składają się na hale.
Szczegółową wycenę sporządzamy po zapoznaniu się z potrzebami klienta. Zapraszamy w tym celu do kontaktu z nami.

Proces budowy hali według Borga.

Naszym klientom zależy na tym, aby proces budowlany był maksymalnie uproszczony oraz przebiegał sprawnie. Nasze budowy odbywają się więc zasadniczo w pięciu krokach, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania naszych klientów.

Krok 1 – Własna produkcja.

Posiadamy własny system produkcji komponentów, z których powstają nasze hale przemysłowe. Tak więc niezależnie od tego, czego potrzebuje klient, jesteśmy w stanie wszystko wyprodukować sami. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z elementów, które składają się na budowaną halę, jest doskonałej jakości, którą doceniają nasi klienci. W naszej polskiej fabryce produkujemy stalowe ramy, które tworzą konstrukcję główną.

Krok 2 – Potrzeby klienta.

Nasi doradcy poznają potrzeby klienta dotyczące jego nowej hali przemysłowej. To oni mają za zadanie dopasowanie odpowiednich rozwiązań, które będą rzeczywistą odpowiedzią na przedstawione wymagania. Im lepiej je dopasujemy i zdefiniujemy, tym szybsze i bardziej płynne będzie przygotowanie odpowiedniego projektu budowlanego.

Krok 3 – Planowanie.

To bardzo ważny element procesu budowy hali przemysłowej. Sztab naszych wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów przystępuje do opracowania niezbędnych rysunków, oraz innych części składowych projektu budowlanego. Doskonale przygotowany projekt sprawi, że otrzymanie pozwolenia na budowę przebiegnie sprawnie i szybko.

Krok 4 – Montaż.

Posiadamy własne ekipy montażowe, gdyż tylko w ten sposób możemy zapewnić naszym klientom odpowiednio wysoką jakość. Nasi pracownicy doskonale znają nasze systemy budowlane, przez co realizacja projektu przebiega bez zakłóceń, szybko oraz w terminie. Nasze wykwalifikowane zespoły budowlane są naszą niewątpliwą siłą.

Krok 5 – Hala jest gotowa do użytku.

Jesteśmy dumni, przekazując naszym klientom hale przemysłowe doskonale dopasowane do wymagań, jakie stawia ich proces produkcyjny oraz branża, w jakiej pracują. Na zakończenie prac kierownik projektu przeprowadza dokładną i wnikliwą inspekcję nowo wybudowanej hali. Klient zaś otrzymuje pełną dokumentację projektu drogą elektroniczną.

Niezależnie w jakiej gałęzi przemysłu działasz, dzięki Borga zawsze otrzymasz halę przemysłową, która spełni Twoje wysokie wymagania.

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...