Search

Hale przemysłowe, które pozwalają skupić się na biznesie

Nie ma innej drogi do sukcesu jak skupienie się na własnym biznesie. Borga rozumie potrzeby przemysłu oraz wymagania dotyczące nowoczesnych budynków wykorzystywanych w jego różnych sektorach. Sami także jesteśmy przedsiębiorstwem przemysłowym. Budujemy hale dla wszystkich gałęzi przemysłu produkcyjnego, warsztaty, magazyny, centra logistyczne i budynki do wielu innych zastosowań.

Zadzwoń do nas!

Przemyślane rozwiązania

Tysiące realizacji pozwoliło zoptymalizować nasz system budowlany.

Wieloletnie doświadczenie

Borga istnieje od 1973 roku. I cały czas się rozwija.

Dopasowanie do potrzeb

Analizujemy potrzeby inwestora, aby móc dobrać najlepsze rozwiązania.

Profesjonalne doradztwo

Na przestrzeni dziesiątek lat nauczyliśmy się, co jest kluczem do sukcesu inwestycji.

Zorientowanie na inwestora

Koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach inwestora. Naszym celem jest takie ukończenie inwestycji, by inwestor chciał nas polecać.

NOWOCZESNE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE

Borga działa już od ponad czterdziestu lat. Na rynku polskim jesteśmy obecni już od ponad dwudziestu. Nasza dewiza to „Przyjazne budowanie”- stawiamy na jakość, profesjonalizm i przede wszystkim zadowolenie klienta. Wieloletnie doświadczenie i udoskonalanie naszych produktów pozwala nam wierzyć, że spełniamy te wszystkie założenia. Ponieważ firma Borga sama jest przedsiębiorstwem przemysłowym — z własnymi zakładami produkcyjnymi, magazynami i systemem dystrybucji — potrafi doskonale zrozumieć potrzeby innych klientów z tej branży. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z praktyką w codziennej pracy gwarantuje, że jesteśmy w stanie w racjonalny sposób budować wyjątkowe budynki przemysłowe z suwnicami, antresolami, maszynowniami czy pomieszczeniami biurowymi, magazynowymi i handlowymi. Budynek przemysłowy Borga to korzyści dla codziennej pracy firmy, jej finansów i wizerunku.

PRZEZNACZENIE HAL PRZEMYSŁOWYCH

Przemysł niezależnie od rodzaju potrzebuje hal. Są one niezbędne by prowadzić produkcję swoich wyrobów. Potrzebuje ich, aby te produkty przechowywać i dystrybuować. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Borga jest w stanie zapewnić klientom hale dopasowane do każdego z etapów pracy przedsiębiorstwa przemysłowego. Dzięki naszym halom stalowym ich praca staje się lepiej zorganizowana i płynna. Nasze hale stalowe spełniają wszelkie wymogi jeśli chodzi o produkcję, magazynowanie czy dystrybucję. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nasze hale przemysłowe spełnią Twe oczekiwania bez względu na to jaki rodzaj działalności prowadzisz.

DLACZEGO HALA BORGA?

W przeciwieństwie do budynków drewnianych czy murowanych, budowanych metodami tradycyjnymi, hale stalowe oferują wszystkie ich zalety eliminując wady. Hale przemysłowe mogą być ocieplane jeśli istnieje taka potrzeba lub nie. Można w nich również bez problemu wydzielić powierzchnie biurowe czy pomieszczenia socjalne, które są często niezbędne przy prowadzeniu działalności. W zależności od przeznaczenia, niektóre z naszych hal nie potrzebują fundamentów. Kolejną zaletą wszystkich naszych hal stalowych jest w miarę łatwa możliwość jej rozbudowy. Jeśli tylko taka opcja zostanie uwzględniona przy projekcie hali Twój budynek może rozwijać się wraz z Twoją firmą. Budowa hali przemysłowej jest łatwa i szybka. Czas wznoszenia budynku może wynieść zaledwie dwa tygodnie. Montaż hal przemysłowych jest zawsze wykonywany przez nasze wyszkolone ekipy. Cały etap wznoszenia hali od projektu do zamknięcia „pod klucz” jest prowadzony i nadzorowany przez naszych pracowników.

KOSZT WYKONANIA HALI PRZEMYSŁOWEJ

Klienci, którzy zlecają budowę swojej hali naszej firmie, mają gwarancję niezmienności ceny, która została ustalona przy podpisaniu umowy. W połączeniu z wysoką jakością daje to pewność, że zamówiona hala spełni pokładane w niej oczekiwania i będzie idealnie dopasowana do potrzeb klienta. Możemy zapewnić to wszystko, ponieważ w pełni kontrolujemy proces produkcji oraz dostaw wykorzystywanych przy budowie elementów. To niewątpliwa zaleta, kiedy wykonawca inwestycji jest także producentem elementów które składają się na hale.
Szczegółową wycenę sporządzamy po zapoznaniu się z potrzebami klienta. Zapraszamy w tym celu do kontaktu z nami.

1. Elastyczne planowanie

Kiedy już wiemy, jakie potrzeby ma spełniać hala, nasz doświadczony sztab inżynierów oraz kierowników projektów może przystąpić do planowania. Projekt hali produkcyjnej czy przemysłowej wygląda podobnie. Na tym etapie zostaną opracowane wszystkie niezbędne rysunki. Przygotowujemy projekt budowlany będący jednym z dokumentów niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę. Pomagamy również załatwić wszystkie niezbędne formalności potrzebne do rozpoczęcia budowy.

2. Prawidłowa specyfikacja

To Ty, Twoja firma i Wasze potrzeby jesteście najważniejsi. Hala przemysłowa ma spełniać wszystkie Twoje wymagania. Zadaniem naszych doradców jest odpowiednie przygotowanie i zdefiniowanie potrzeb, aby płynnie przejść do etapu stworzenia odpowiedniego projektu budowlanego. Na tym etapie dokładnie ustalamy i dyskutujemy na temat wyglądu i funkcji spełnianych przez przyszłą halę przemysłową.

3. Nowoczesna produkcja

W naszych nowoczesnych fabrykach Borga wyprodukujemy dla Ciebie wszystkie komponenty nośne, okładziny ścienne oraz pokrycia dachowe. W naszej zautomatyzowanej fabryce w Polsce produkujemy ramy stalowe konstrukcji głównej. Robotyzacja stanowisk spawalniczych pozwala na powtarzalność i najwyższą jakość połączeń spawanych. Umiejscowienie fabryki na terenie naszego kraju (w pobliżu Łodzi) pozwala na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy ale również środowiska przy transporcie elementów hali stalowej.

4. Własne ekipy montażowe

Członkowie naszych ekip montażowych są wyspecjalizowani w montażu naszych produktów oraz systemów budowlanych. Dzięki temu masz 100% pewności, że wszystkie prace zostaną zrealizowane dokładnie, prawidłowo, szybko oraz sprawnie. Wykwalifikowani pracownicy są gwarantem wysokiej jakości wykonania Twojej hali stalowej. Ponieważ budowa hali stalowej dla doświadczonej ekipy nie stanowi problemu składają się one zazwyczaj z zaledwie czterech osób, co również ma wpływ na koszty budowy.

5. Gotowa hala

Twoja idealna hala jest gotowa. Otrzymujesz do swojej dyspozycji przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Kierownik projektu przeprowadza szczegółową inspekcję oddawanej do użytku hali. Jednocześnie Ty otrzymujesz elektroniczną dokumentację końcową projektu: rysunki, specyfikacje materiałowe oraz inne uzgodnione wcześniej dokumenty.

Nieodpłatna wycena
Arkadiusz Szeweła
Arkadiusz Szeweła

Doradca techniczno-handlowy [hale stalowe] - woj. lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, łódzkie (północny zachód)

+48 607 335 110 Zadzwoń
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie doradzić zarówno w zakresie doboru rozwiązań technicznych projektowanego budynku jak też w zakresie samego procesu budowlanego. Jeśli masz pytania - po prostu zadzwoń lub napisz do nas!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...