Search

Proces budowlany w pięciu prostych krokach

Firma Borga ma pełną kontrolę nad całym łańcuchem produkcji, dostaw i budowy. Dzięki temu możemy zagwarantować odpowiednią jakość hal stalowych i cenę, która nie zmieni się podczas realizacji inwestycji. Budowa zostanie też ukończona w terminie. Pełna kontrola z naszej strony — bezcenne bezpieczeństwo dla Ciebie.

1. Prawidłowa specyfikacja

Hala stalowa Borga zawsze powstaje w oparciu o Twoje potrzeby, życzenia i wymagania. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci odpowiednio zdefiniować wszystkie te aspekty, aby przejść do kolejnego etapu tworzenia projektu budowlanego.

2. Elastyczne planowanie

Po dokładnym określeniu Twoich potrzeb możemy rozpocząć szczegółowy proces planowania. Doświadczeni kierownicy projektów i inżynierowie z firmy Borga opracowują wszystkie rysunki i dokumenty niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

3. Nowoczesna produkcja

Wszystkie komponenty nośne, pokrycia dachowe i okładziny ścienne wchodzące w skład naszego systemu budowlanego są produkowane w fabrykach Borga. Ramy są spawane w naszej nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryce w Polsce.

4. Własne ekipy montażowe

Kierownik projektu wraz  ekipą wykwalifikowanych montażystów budują Twoją halę i gwarantują wysoką jakość wykonanej pracy. Ponieważ do naszych ekip montażowych należą osoby wyspecjalizowane w montażu naszych produktów i systemów budowlanych, możesz mieć pewność, że prace zostaną zrealizowane szybko i prawidłowo.

5. Gotowa hala

Twoja hala stalowa jest ukończona — masz do dyspozycji budynek dostosowany do Twoich potrzeb i wzniesiony w krótkim czasie. Kierownik projektu przeprowadza końcową inspekcję hali. W tym samym czasie otrzymujesz (w postaci cyfrowej) dokumentację końcową: rysunki, specyfikacje materiałowe i inne uzgodnione materiały.

Niezrównane korzyści

Proces budowlany, obejmujący specyfikację, planowanie, produkcję, montaż i odbiór gotowego budynku, jest właściwie bardzo prosty, ale mimo to narzuca nam wysokie wymagania jako producentowi i wykonawcy. Takie samo podejście stosujemy przy wszystkich realizacjach, niezależnie od tego, czy budujemy niestandardową halę stalową, czy typowy budynek o ustalonych rozmiarach. Zawsze dostajesz to, na czym Ci zależy.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...