Search
  • We, come straight to the point and are easy to do business with | BORGA

Pracuj w Borga

Sukcesy firmy Borga to efekty starań naszych kreatywnych i wykwalifikowanych pracowników. Tworzenie inteligentnych rozwiązań i oferowanie klientom wysokiej jakości to wynik działań zespołowych, które wymagają od wszystkich wysokich umiejętności i odpowiedniej motywacji.

Kultura korporacyjna firmy Borga bazuje na metodach pracy nastawionych na poszukiwanie rozwiązań. Pomagamy sobie nawzajem, koncentrujemy się na klientach i myślimy przyszłościowo. Uważamy, że ważne jest znalezienie równowagi między pracą i odpoczynkiem.

Zatrudniając nowe osoby do naszego zespołu kierujemy się zasadą „Przyjazne zatrudnianie”. Chcemy, aby ludzie tworzący naszą organizację czuli się ważni i „wiedzieli na czym stoją”. Co to oznacza w praktyce?

1. Rekrutacja:

W naszej firmie funkcjonują 3 sposoby rekrutacji:

OGŁOSZENIA: możesz dołączyć do naszego zespołu poprzez złożenie oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na stronie www lub na portalach rekrutacyjnych.
POLECENIA: możesz dołączyć do naszego zespołu jako osoba polecona przez naszego pracownika. W naszej firmie działa Program Poleceń Pracowniczych.
KONTAKT BEZPOŚREDNI: możesz do nas napisać lub zadzwonić, aby dowiedzieć się czy mamy dla Ciebie ofertę pracy. Jeżeli wyślesz do nas CV przez formularz aplikacyjny ze strony internetowej, twoje CV trafi od razu do Działu HR.

2. Selekcja:

ODPOWIADAMY NA KAŻDĄ APLIKACJĘ: Bez względu na to w jakiej formie złożysz do nas aplikację i czy złożymy Ci ofertę pracy czy nie, na pewno dostaniesz od Nas odpowiedź. Komunikujemy się z kandydatami w preferowany przez nich sposób – mailowo, telefonicznie czy przez Skype.
ROZMOWA TELEFONICZNA: Jeżeli Twoje CV zostanie pozytywnie ocenione, pracownik Działu HR skontaktuje się z Tobą, aby wstępnie porozmawiać o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach.
SPOTKANIE KWALIFIKACYJNE: Po wstępnej rozmowie, jeżeli Twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności okażą się tym czego potrzebujemy – spotkamy się twarzą w twarz. Miejsce spotkania uzależnione jest od Twojego docelowego miejsca pracy.

3. Zatrudnienie:

Jeżeli złożymy Ci ofertę pracy, kolejnym krokiem będzie przygotowanie wszelkich formalności niezbędnych do zatrudnienia. Pracownik Działu Kadr skontaktuje się z Tobą, aby przekazać Ci wszelkie niezbędne informacje i dokumenty.

borga_about_map_europe_450x450px

 

Firma z tradycjami

Od momentu powstania w 1973 r. firma Borga zmienia sposób patrzenia na to, czym może być hala stalowa. Jesteśmy obecnie międzynarodową grupą zajmującą się budową hal i jednym z czołowych dostawców prefabrykowanych hal stalowych. Wszystkie najważniejsze komponenty produkujemy samodzielnie. Dysponujemy też własnymi ekipami montażowymi i pracujemy zgodnie z naszym własnym systemem budowlanym. Przejmujemy całą odpowiedzialność za proces budowy i mamy pełną kontrolę nad całym łańcuchem produkcji, dostaw i realizacji. Dzięki temu oferta firmy Borga w zakresie budowy hal jest jedną z najbardziej kompleksowych na rynku. Nie ma dla nas znaczenia, czy chodzi o rozwiązania typowe czy niestandardowe. Nasza koncepcja biznesowa jest gwarancją kontroli jakości, stabilnych cen i niezawodnych dostaw.

Serce ze stali

Mocną stroną koncepcji biznesowej firmy Borga są jej własne produkty. Podstawowy obszar naszej działalności to produkcja i montaż komponentów hal stalowych, systemów dachowych i okładzin ściennych. Sprzedajemy i montujemy także uzupełniające komponenty budowlane dachowe i ścienne. Nasze ramy, profile stalowe, kształtowniki zimnogięte, obróbki blacharskie i fundamenty prefabrykowane są produkowane w kilku lokalizacjach w Europie. Firma Borga ma obecnie zakłady produkcyjne w Szwecji, Polsce i na Litwie, a jej biura sprzedaży działają w dziesięciu krajach. Centrala i dział rozwoju znajdują się w miejscowości Skara na zachodzie Szwecji.

Roczne obroty firmy sięgają 300 mln SEK. Grupa zatrudnia łącznie 250 osób.

Zarządza nią przedsiębiorca Peder Dagsánth.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...