Borga
Search
  • Hall builders in an international hall construction group | BORGA

Myślenie przyszłościowe

Borga to firma zajmująca się budową hal stalowych, założona w zachodniej Szwecji. Nasza działalność obejmuje teraz większość Europy. Specjalizujemy się w budowie hal stalowych i produkcji blach budowlanych. Dzięki naszej ofercie budowa nowoczesnej hali stalowej będzie zawsze łatwa.

borga_about_map_europe_450x450px

Firma z tradycjami

Od momentu powstania w 1973 r. firma Borga zmienia sposób patrzenia na to, czym może być hala stalowa. Jesteśmy obecnie międzynarodową grupą zajmującą się budową hal i jednym z czołowych dostawców prefabrykowanych hal stalowych. Wszystkie najważniejsze komponenty produkujemy samodzielnie. Dysponujemy też własnymi ekipami montażowymi i pracujemy zgodnie z naszym własnym systemem budowlanym. Przejmujemy całą odpowiedzialność za proces budowy i mamy pełną kontrolę nad całym łańcuchem produkcji, dostaw i realizacji. Dzięki temu oferta firmy Borga w zakresie budowy hal jest jedną z najbardziej kompleksowych na rynku. Nie ma dla nas znaczenia, czy chodzi o rozwiązania typowe czy niestandardowe. Nasza koncepcja biznesowa jest gwarancją kontroli jakości, stabilnych cen i niezawodnych dostaw.

Serce ze stali

Mocną stroną koncepcji biznesowej firmy Borga są jej własne produkty. Podstawowy obszar naszej działalności to produkcja i montaż komponentów hal stalowych, systemów dachowych i okładzin ściennych. Sprzedajemy i montujemy także uzupełniające komponenty budowlane dachowe i ścienne. Nasze ramy, profile stalowe, kształtowniki zimnogięte, obróbki blacharskie i fundamenty prefabrykowane są produkowane w kilku lokalizacjach w Europie. Firma Borga ma obecnie zakłady produkcyjne w Szwecji, Polsce i na Litwie, a jej biura sprzedaży działają w dziesięciu krajach. Centrala i dział rozwoju znajdują się w miejscowości Skara na zachodzie Szwecji.

Roczne obroty firmy sięgają 300 mln SEK. Grupa zatrudnia łącznie 250 osób.

Zarządza nią przedsiębiorca Peder Dagsánth.

 

Marcin Krauze

Marcin Krauze

Regionalny Kierownik Sprzedaży - województwa: pomorskie (zachód), zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie

+48 607 335 012

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...