Search

Zostań częścią naszego zespołu!

Sukcesy firmy borga to efekty starań naszych kreatywnych i wykwalifikowanych pracowników. Tworzenie inteligentnych rozwiązań i oferowanie klientom wysokiej jakości to wynik działań zespołowych, które wymagają od wszystkich wysokich umiejętności i odpowiedniej motywacji. Kultura korporacyjna firmy Borga bazuje na metodach pracy nastawionych na poszukiwanie rozwiązań. Pomagamy sobie nawzajem, koncentrujemy się na klientach i myślimy przyszłościowo. Uważamy, że ważne jest znalezienie równowagi między pracą i odpoczynkiem. Zatrudniając nowe osoby do naszego zespołu kierujemy się zasadą „Przyjazne zatrudnianie”. Chcemy, aby ludzie tworzący naszą organizację czuli się ważni i „wiedzieli na czym stoją”. Co to oznacza w praktyce?

Prześlij nam swoje CV

1. Rekrutacja

W naszej firmie funkcjonują 3 sposoby rekrutacji:

OGŁOSZENIA: możesz dołączyć do naszego zespołu poprzez złożenie oferty w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na stronie www lub na portalach rekrutacyjnych.

POLECENIA: możesz dołączyć do naszego zespołu jako osoba polecona przez naszego pracownika. W naszej firmie działa Program Poleceń Pracowniczych.

KONTAKT BEZPOŚREDNI: możesz do nas napisać lub zadzwonić, aby dowiedzieć się czy mamy dla Ciebie ofertę pracy. Jeżeli wyślesz do nas CV przez formularz aplikacyjny ze strony internetowej, twoje CV trafi od razu do Działu HR.

2. Selekcja

ODPOWIADAMY NA KAŻDĄ APLIKACJĘ: Bez względu na to w jakiej formie złożysz do nas aplikację i czy złożymy Ci ofertę pracy czy nie, na pewno dostaniesz od Nas odpowiedź. Komunikujemy się z kandydatami w preferowany przez nich sposób – mailowo, telefonicznie czy przez Skype.

ROZMOWA TELEFONICZNA: Jeżeli Twoje CV zostanie pozytywnie ocenione, pracownik Działu HR skontaktuje się z Tobą, aby wstępnie porozmawiać o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach.

SPOTKANIE KWALIFIKACYJNE: Po wstępnej rozmowie, jeżeli Twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności okażą się tym czego potrzebujemy – spotkamy się twarzą w twarz. Miejsce spotkania uzależnione jest od Twojego docelowego miejsca pracy.

3. Zatrudnienie

KONTAKT : Jeżeli złożymy Ci ofertę pracy, kolejnym krokiem będzie przygotowanie wszelkich formalności niezbędnych do zatrudnienia. Pracownik Działu Kadr skontaktuje się z Tobą, aby przekazać Ci wszelkie niezbędne informacje i dokumenty.

ON-BOARDING: Pierwszego dnia przejdziesz podstawowe szkolenia (np. BHP, RODO, wstępne szkolenie stanowiskowe, inne niezbędne) oraz podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty (umowa o pracę, umowa o poufności, itp.).

Od tej pory jesteś częścią naszego zespołu 🙂

SZKOLENIA: W naszej organizacji jest dla nas bardzo istotne, aby pracownicy od samego początku pracy mogli rozpocząć cykl intensywnych szkoleń dającym im wiedzę o kulturze organizacyjnej, o produktach, o funkcjonowaniu firmy, stanowiskowe dot. narzędzi, procesów i procedur i wiele innych.

 

Wiele pasji – zgrany zespół

 

Wiele pasji – zgrany zespół

 

Wiele pasji – zgrany zespół

 

Wiele pasji – zgrany zespół

 

Wiele pasji – zgrany zespół

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...