Search

Hale magazynowe dopasowane do potrzeb

Doskonale rozumiemy potrzebę skutecznych rozwiązań logistycznych, zarówno przeładunkowych, jak i magazynowych. Będąc firmą międzynarodową, przewozimy ładunki na place budowy zlokalizowane w wielu miejscach Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu rozumiemy Twoje potrzeby.

Zadzwoń do nas!

Przemyślane rozwiązania

Tysiące realizacji pozwoliło zoptymalizować nasz system budowlany.

Wieloletnie doświadczenie

Borga istnieje od 1973 roku. I cały czas się rozwija.

Dopasowanie do potrzeb

Analizujemy potrzeby inwestora, aby móc dobrać najlepsze rozwiązania.

Profesjonalne doradztwo

Na przestrzeni dziesiątek lat nauczyliśmy się, co jest kluczem do sukcesu inwestycji.

Zorientowanie na inwestora

Koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach inwestora. Naszym celem jest takie ukończenie inwestycji, by inwestor chciał nas polecać.

Przyjazne budowanie

Motto, które nam przyświeca, pozwala na bycie profesjonalnym i zadowolonym z wykonanej pracy i jej rezultatów.

Logistyka i magazynowanie

Niezależnie od tego, czy Twoje przedsiębiorstwo opiera swoją działalność o magazynowanie towaru – bez wątpienia generuje potrzeby logistyczne. Borga posiada bogate doświadczenie w konstruowaniu nowoczesnych hal magazynowych o różnych gabarytach, przeznaczonych dla wielu sektorów i gałęzi biznesu. Zaprojektowany przez nas budynek może pełnić rozmaite funkcje, na przykład służyć do wysyłania lub magazynowania towaru.

W każdym przypadku Borga gwarantuje sprawne rozwiązanie kwestii składowania – wydajne strefy przeładunku i najefektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej.

Dla kogo są hale magazynowe?

Hale magazynowe i przechowalnie mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach biznesu. Producenci będą potrzebować hal do magazynowania i przechowywania wyprodukowanych przez siebie towarów. Hurtownicy potrzebują ich, by zgromadzić do sprzedaży jak największy dostępny asortyment. Firmy logistyczne i spedycyjne będą potrzebowały hal, aby przechowywać czasowo, ciągle rotujące przesyłki. W rolnictwie hale magazynowe służyć będą do przechowywania płodów rolnych lub urządzeń i maszyn potrzebnych w produkcji.

W halach magazynowych możemy przechowywać niemal wszystko – od surowców, materiałów, przez efekty produkcji na maszynach i urządzeniach kończąc. Nasze nowoczesne hale magazynowe zapewniają skuteczną ochronę od zmieniających się warunków atmosferycznych oraz ułatwiają przepływ towarów, przyczyniając się tym samym do bardziej wydajnej pracy przedsiębiorstw.

Hale magazynowe Borga bez problemu łączą w sobie te wszystkie elementy. Wyposażenie hali magazynowej w pomieszczenia biurowe czy socjalne dla pracowników nie stanowi żadnego problemu.

Dlaczego Borga?

Blisko pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży stalowej, elastycznym systemem budowlanym i zorientowaniem na rozwiązywanie problemów. Wszystkie te elementy czynią z nas rzetelnego partnera. Jesteśmy niezawodni zarówno we wznoszeniu nowych konstrukcji, jak i w ich rozbudowie.

Hale magazynowe stawiamy i wykonujemy od podstaw. Sami tworzymy i wprowadzamy własne, jak najbardziej ekonomiczne i efektywne rozwiązania. Większość elementów hal stalowych powstaje w naszych własnych fabrykach pod stałym dozorem i kontrolą jakości. Przez te wszystkie lata znaleźliśmy wiele rozwiązań, które sprawdzają się po prostu najlepiej.

Konstrukcje hal magazynowych stosowane w naszych rozwiązaniach pozwalają na uzyskanie ekonomicznej, ergonomicznej i niezawodnej hali na wiele przyszłych lat.

Zaufały nam setki firm i producentów zarówno w Europie, jak i w Polsce, efektem czego są tysiące postawionych przez nas budynków.

Rodzaje hal magazynowych

Hale magazynowe można również podzielić ze względu na sposób składowania. Rodzaj przechowywanych w niej materiałów i ich gabaryty mają wpływ przy wyborze wysokości hali magazynowej. Wyróżniamy tutaj hale magazynowe:

– niskiego składowania (do 4,2 m),
– średniego składowania (od 4,2 m do 7,2 m),
– wysokiego składowania (powyżej 7,2 m).

Podział hal ze względu na sposób przechowywania:

Rodzaj hali magazynowej Możliwości zastosowania
Hala nieocieplana Magazyny na produkty niewrażliwe na zmiany temperatur (np. maszyny, pojazdy)
Hala ocieplana Magazyny na produkty nie mogące być poddawana znacznym zmianom temperatury (np. sprzęt technologiczny, suche produkty żywnościowe)
Chłodnie Magazyny na produkty muszące przebywać w odpowiednich temperaturach (np. warzywa, owoce, zboża)
Mroźnie Magazyny na produkty muszące przebywać w określonych, niskich temperaturach (np. mięso, ryby)

Co wpływa na koszt hali magazynowej?

Cena budowy hali magazynowej będzie się różnić w zależności od jej wielkości, wysokości oraz szczegółowych wymagań inwestora. Każda wycena rozpoczyna się od rozmowy inwestora z doradcą techniczno-handlowym i określenia jego potrzeb oraz wymagań dla projektowanego budynku. Na cenę ma również wpływ lokalizacja działki, na której w przyszłości powstanie hala. Przy wycenie należy uwzględnić typ terenu, strefy śniegowe oraz strefy wiatrowe, wysokość nad poziomem morza itp. W związku z tymi czynnikami, dwie takie same hale stawiane w różnych miejscach w kraju mogą różnić się od siebie ceną.

Mimo, że każda wycena jest traktowana indywidualnie, firma Borga zapewnia niezmienność ceny w trakcie inwestycji. Jest to możliwe dzięki:

  • Całkowitej kontroli nad łańcuchem produkcji, dostaw oraz przebiegiem budowy magazynów.
  • Gwarancji wysokiej jakości wykonywanych przez nas hal stalowych.
  • Gwarancji terminowości zakończenia prac.
  • Gwarancji niezmienność ceny inwestycji ustalonej przy podpisaniu umowy.

Kontrolujemy wszystko, abyś Ty spał spokojnie. Zapraszamy więc do kontaktu celem wykonania szczegółowej wyceny Twojej hali.

1. Elastyczne planowanie

Kiedy już wiemy, jakie potrzeby ma spełniać hala, nasz doświadczony sztab inżynierów oraz kierowników projektów może przystąpić do planowania. Projekt hali produkcyjnej czy przemysłowej wygląda podobnie. Na tym etapie zostaną opracowane wszystkie niezbędne rysunki.

Borga

2. Prawidłowa specyfikacja

To Ty, Twoja firma i Wasze potrzeby jesteście najważniejsi. Hala przemysłowa ma spełniać wszystkie Twoje wymagania. Zadaniem naszych doradców jest odpowiednie przygotowanie i zdefiniowanie potrzeb, aby płynnie przejść do etapu stworzenia odpowiedniego projektu budowlanego. Na tym etapie dokładnie ustalamy i dyskutujemy na temat wyglądu i funkcji spełnianych przez przyszłą halę przemysłową.

Produkcja Borga

3. Nowoczesna produkcja

W naszych nowoczesnych fabrykach Borga wyprodukujemy dla Ciebie wszystkie komponenty nośne, okładziny ścienne oraz pokrycia dachowe. W naszej zautomatyzowanej fabryce w Polsce produkujemy ramy stalowe konstrukcji głównej. Robotyzacja stanowisk spawalniczych pozwala na powtarzalność i najwyższą jakość połączeń spawanych. Umiejscowienie fabryki na terenie naszego kraju (w pobliżu Łodzi) pozwala na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy ale również środowiska przy transporcie elementów hali stalowej.

Budowa Borga

4. Własne ekipy montażowe

Członkowie naszych ekip montażowych są wyspecjalizowani w montażu naszych produktów oraz systemów budowlanych. Dzięki temu masz 100% pewności, że wszystkie prace zostaną zrealizowane dokładnie, prawidłowo, szybko oraz sprawnie. Wykwalifikowani pracownicy są gwarantem wysokiej jakości wykonania Twojej hali stalowej. Ponieważ budowa hali stalowej dla doświadczonej ekipy nie stanowi problemu składają się one zazwyczaj z zaledwie czterech osób, co również ma wpływ na koszty budowy.

5. Gotowa hala

Twoja idealna hala jest gotowa. Otrzymujesz do swojej dyspozycji przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Kierownik projektu przeprowadza szczegółową inspekcję oddawanej do użytku hali. Jednocześnie Ty otrzymujesz elektroniczną dokumentację końcową projektu: rysunki, specyfikacje materiałowe oraz inne uzgodnione wcześniej dokumenty.

Nieodpłatna wycena
Tomasz Furtok
Tomasz Furtok

Doradca Techniczno-Handlowy [hale stalowe] - woj. śląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, łódzkie (południe)

+48 603 119 250 Zadzwoń
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie doradzić zarówno w zakresie doboru rozwiązań technicznych projektowanego budynku jak też w zakresie samego procesu budowlanego. Jeśli masz pytana - po prostu zadzwoń lub napisz do nas!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...