Search
  • Hall builders in an international hall construction group | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Dolnośląskim

Firma Borga od ponad 40 lat wspiera sektor przemysłowy oferując najlepsze rozwiązania w dziedzinie konstrukcji stalowych, m.in. hale produkcyjne i magazynowe. Nasze realizacje, które są doskonałą wizytówką firmy Borga można spotkać w okolicach Krakowa czy Wrocławia. Województwo Dolnośląskie, ze względu na stopień rozwoju przemysłu jest dla nas szczególnie ważnym obszarem.

W firmie Borga zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – dbamy o najwyższą jakość usług począwszy od procesu projektowego, aż zamknięcia etapu budowy hali. Hale stalowe oferowane przez firmę Borga to ergonomiczne środowisko pracy, niezależnie typu konstrukcji.

Naszym inwestorom oferujemy kompleksową usługę realizowaną w pięciu prostych etapach. Każdą współpracę rozpoczynamy od ustalenia, czego tak dokładnie potrzebuje inwestor. Wychodzimy z założenia, że to nasz klient wie najlepiej jakiej hali i jakiej funkcjonalności potrzebuje, a po naszej stronie pozostaje dopasowanie odpowiednich rozwiązań tak, aby spełnić jego oczekiwania. Po dokonaniu odpowiednich ustaleń nasi fachowcy wykonają profesjonalny projekt budowlany, a także zajmą się przygotowaniem dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dzięki posiadaniu własnych fabryk na terenie całej Europy jesteśmy w stanie zagwarantować jakość produkowanych przez nas elementów konstrukcyjnych. To właśnie w tych fabrykach wytwarzamy komponenty nośne, konstrukcje stalowe, pokrycia dachowe i okładziny ścienne niezbędne do budowy naszych hal. Nie opieramy się na pośrednikach dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw, co z kolei pozwala nam uniknąć błędów i zapewnić terminowość świadczonych usług. Całość naszych konstrukcji opieramy na autorskich rozwiązaniach. W naszym zespole pracują doświadczeni montażyści, dzięki którym montaż hali przebiega sprawnie i bez opóźnień. Wszystko to pozwala na oddanie inwestorowi hali wraz z całą dokumentacją w określonym wcześniej terminie.

Zastosowanie konstrukcji stalowych budowanych w województwie dolnośląskim

Obserwując rynek konstrukcji stalowych w Polsce można zauważyć, że stają się one coraz bardziej popularne. W województwie dolnośląskim wiodące znaczenie ma przemysł, uzyskując zdecydowanie wyższy udział w generowaniu przychodów w porównaniu do usług czy handlu. Ma to również odzwierciedlenie wśród dolnośląskich inwestorów, którzy zdecydowali się nawiązać współpracę z firmą Borga. Przemysł województwa dolnośląskiego oparty jest głównie na branży samochodowej, produkcji komputerów, wyrobów elektronicznych i optycznych, produkcji tworzyw sztucznych oraz  przetwórstwie metali. Inwestorzy z tego terenu szukają zatem rozwiązań, które spełnią rygorysyczne wymagania związane z zapotrzebowaniem zarówno na przestrzeń produkcyjną jak i magazynową. Odpowiednie zaplecze produkcyjno-magazynowe to istotny element, bez którego wielu dolnośląskich inwestorów nie mogłoby funkcjonować. Planując budowę takiego zaplecza należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jego wielkość – powierzchnia takiego obiektu powinna być tak dobrana, aby zapewnić optymalną ilość miejsca do produkcji i przechowywania towarów. Dlatego tak ważna jest dobra współpraca już na etapie samego planowania. Z każdym klientem współpracują nasi doradcy, którzy pomagają ustalić jakie rozwiązania w konkretnym przypadku będą najlepsze, aby z hali móc korzystać jak najbardziej wydajnie przez cały rok.

W województwie dolnośląskim nasze hale najczęściej stosowane są jako:

  • hale produkcyjne (Komorniki – 30 km od Wrocławia)
  • hale biurowo-produkcyjne (Cieśle – 40 km od Wrocławia)
  • hale magazynowe (Wałbrzych; Krajów – 15km od Legnicy)

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...