Search
  • Certified and CE marked production in our own factory | BORGA

Własne zakłady produkcyjne — nasz największy atut

Kluczowym elementem naszej kompleksowej oferty jest własna produkcja komponentów stalowych. Połączenie innowacyjności, produkcji, planowania i montażu oznacza, że możemy oferować niezwykle opłacalne, wysokiej jakości produkty i rozwiązania oraz gwarantować terminowość dostaw. To właśnie określamy mianem „kontroli nad całym łańcuchem produkcji i dostaw”.

Ramy stalowe produkujemy w środkowej Polsce, w jednym z najnowocześniejszych w Europie zakładów spawalniczych. Gwarantuje to opłacalność produkcji i dużą wydajność — świadczą o tym nasze konkurencyjne ceny.

Produkcja ram stalowych z certyfikatem

Od lipca 2014 r. zakłady i kontrahenci, którzy produkują i dostarczają komponenty nośne i stalowe zestawy konstrukcyjne w UE, muszą posiadać odpowiednie certyfikaty. W firmie Borga spełniliśmy nowe wymogi bardzo wcześnie, przeprowadzając certyfikację procesu produkcyjnego z wyprzedzeniem, zanim nowe przepisy weszły w życie.

Uzyskaliśmy certyfikaty zgodności z wymogami normy EN 1090-1. Nasze konstrukcje stalowe noszą więc oznaczenie CE.

Produkcja kształtowników także jest certyfikowana wg normy EN 1090-1, a nasze kształtowniki — jako indywidualne produkty — również mają znak CE.

Profile metalowe Borga wykorzystywane jako pokrycia dachowe i okładziny ścienne uzyskały znak CE zgodnie z normą EN 14782:2008.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...