Search

Hale magazynowe pierwszego wyboru

Nieizolowana hala magazynowa należy do najwszechstronniejszych spośród oferowanych przez nas budynków – może zostać zaprojektowana odpowiednio do zróżnicowanych potrzeb eksploatacyjnych. Nasz elastyczny system budowlany umożliwia przystosowanie budynku do wszelkich wymagań logistycznych.

Zadzwoń do nas!
Hala magazynowa

Szybka budowa

Hale nieizolowane stawiane na właściwie przygotowanym podłożu rosną w oczach. Czas budowy hali 1000 m2 to nawet tylko 2 tygodnie.

Hala magazynowa

Możliwość rozbudowy

Hala magazynowa może rosnąć wraz z Twoimi potrzebami – jeśli na wstępie przewidzi się rozbudowę, będzie ona dość prosta i niskokosztochłonna.

Hala magazynowa

Możliwość docieplenia

Jeżeli dziś potrzebujesz halę nieizolowaną, ale w przyszłości będziesz planować jej docieplenie, trzeba to przewidzieć już w pierwotnym projekcie.

'Sky is the limit'

Wysokość projektowanej hali powinna być dopasowana do procesów zachodzących wewnątrz – jeśli planujesz wysokie składowanie zapytamy na początku o system regałów.

Hala logistyczna

Nieskrępowana przestrzeń

Największą zaletą dużych hal magazynowych jest ich ustawność – im większa szerokość bez podpór tym łatwej o re-aranżację przestrzeni. 40-50 m nie stanowi dla nas probelmu.

Doki i rampy

W magazynach nieizolowanych, podobnie jak w izolowanych, istnieje możliwość montażu wszelkiego rodzaju doków czy bram.

Bramy i drzwi

W halach nieizolowanych można zamontować, poza drzwiami, niedrogie wrota przesuwne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by montować także bramy podnoszone.

Tomasz Furtok
Tomasz Furtok

Doradca Techniczno-Handlowy [hale stalowe] - woj. śląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, łódzkie (południe)

+48 603 119 250 Zadzwoń
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie doradzić zarówno w zakresie doboru rozwiązań technicznych projektowanego budynku jak też w zakresie samego procesu budowlanego. Jeśli masz pytania - po prostu zadzwoń lub napisz do nas!

Pokrycie ścian i dachu

Hale nieizolowane kryte są blachami profilowanymi produkowanymi w naszym zakładzie w Górze Św. Małgorzaty k/ Łęczycy.

Dostępne jest kilkanaście kolorów standardowych. W razie zainteresowania inwestora kolorem indywidualnym z palety RAL jest możliwość przygotowania indywidualnej oferty (kolory niestandardowe wyceniane są indywidualnie). Do pokrycia dachu stosuję się blachę o grubości 0,6 mm, do ścian i obróbek najczęściej o grubości 0,5 mm.

Borga proponuje profile blach o różnych przekrojach i wysokości. Każdy z profili został zaprojektowany przez nas tak, aby w swej rozpiętości  mógł przenosić jak największe obciążenia.

Dowiedz się więcej o blachach Borga

Doświetlenie wnętrza

Wiele hal magazynowych bazuje wyłączenie na oświetleniu sztucznym. W systemie Borga można w halach nieizolowanych zastosować wiele rodzajów naświetli:

  • naświetla ścienne poliwęglanowe, przepuszczające światło lecz nieprzezierne, profilowane w kształcie blach montowanych na ścianie – ich wysokość limitowana jest zetownikami konstrukcji drugorzędnej, do których muszą być zamocowane,
  • pojedyncze okna lub pasma okien dobrze doświetlające obrzeża hal magazynowych,
  • witryny szklane,
  • naświetla kalenicowe, stosowane najczęściej w halach, w których ściany obstawione są regałami i nie byłoby dostępu do światła z naświetli bocznych, stosowane także jako dodatkowe doświetlenie wnętrza szerokich hal wyposażonych w okna.

Wycena hali stalowej

Rzetelna wycena hali stalowej zajmuje od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Wszystko zależy od skomplikowania i zastosowanych komponentów hali. Im więcej informacji otrzymamy na początku tym szybciej jesteśmy w stanie taką wycenę przedstawić. Jeżeli więc posiadasz jakieś wstępne koncepcje architektoniczne, gotowy projekt, zaplanowane linie technologiczne czy choćby zdjęcia hal, które Ci się podobają - prześlij je do nas wraz z zapytaniem. Będziemy mogli naszą ofertę dopasować jeszcze lepiej do Twoich preferencji.

Wyceń swoją halę!

Na przestrzeni lat Borga wzniosła setki nieizolowanych budynków magazynowych dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Uznanie przynoszą nam szybkie dostawy i sprawny montaż. Otrzymasz od nas wszechstronny i trwały budynek, który można łatwo przygotować do płynnej rozbudowy w dowolnym kierunku.

Nasza innowacyjna, pozbawiona kratownicy rama ze środnikiem trapezowym pozwala na uzyskiwanie dużych wysokości w świetle bez konieczności wznoszenia nadmiernie wysokich ścian. Rozstaw słupów jest elastyczny: dochodzi do 7,2 metra i umożliwia konstruowanie hal zoptymalizowanych pod kątem różnego rodzaju systemów składowania. W niektórych przypadkach najodpowiedniejszym rozwiązaniem na potrzeby ciężkich ładunków jest antresola, którą można z łatwością wcielić w konstrukcję.

Często pożądana jest częściowa izolacja budynku, a także pozostawienie przynajmniej jednej z naw częściowo lub całkowicie otwartej – celem zapewnienia strefy przeładunku zabezpieczonej przed wpływem czynników atmosferycznych. Nasz system ramy pozwala na konstruowanie zadaszeń o długości do 4,5 metra bez użycia słupów nośnych. Wrota przesuwne są z reguły wystarczającym rozwiązaniem, przy czym budynek można oczywiście wyposażać w różnego rodzaju wrota przemysłowe sterowane elektrycznie lub obsługiwane manualnie.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY:

  • szybka dostawa i montaż w krótkim czasie
  • budowa ramy umożliwiająca uzyskanie dużej wysokości w świetle
  • elastyczne wymiary naw
  • zabezpieczone przed skraplaniem arkusze dachowe wysokiej jakości o grubości 0,6 mm
    • wrota przesuwne z szynami na całej długości
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...