Search

Zapytanie – komponenty budowlane

  Zapoznałem się z Polityką Prywatności (https://www.borga.pl/polityka-prywatnosci/) oraz zamieszczonym poniżej obowiązkiem informacyjnym.
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Mając na względzie ochronę Twoich danych osobowych, które nam powierzyłeś oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (dalej RODO) uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych do nowych przepisów. Znajdziesz je w Polityce prywatności na stronie https://www.borga.pl/ w zakładce https://www.borga.pl/polityka-prywatnosci/.

Kontaktowanie się z Borga Sp. z o.o. poprzez formularz kontaktowy jest jednoznaczne z zapoznaniem się z poniższą klauzulą informacyjną.

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 RODO informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Borga Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, adres e-mail: info@borga.pl, nr tel. 58 62 99 444, zwany dalej: „Administratorem”.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest obowiązek wynikający z realizacji umowy o świadczenie usług oraz wyrażona przez Państwa zgoda.
 3. Państwa dane osobowe przetwarzane do celów kontaktu zwrotnego zgodnie z art.6 ust.1 lit.a.
 4. W momencie ustania celu Państwa dane będą usuwane najpóźniej w ciągu 1 roku.
 5. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych innym odbiorcom, ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 6. Posiadają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełniania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 7. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 8. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
 • Komponenty budowalne i ramy stalowe produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym w Górze Św. Małgorzaty w woj. łódzkim.

  Jeżeli potrzebujesz blach trapezowych, profili Z, C lub innego kształtownika wykonywanego ze stali zimnogiętej – wyślij zapytanie. Mamy najbardziej konkurencyjne terminy dostaw na rynku.

  Jeżeli potrzebujesz komponentów lub akcesoriów budowlanych – wiele produktów mamy na stałe na magazynie, inne jesteśmy w stanie dostarczyć w krótkim czasie prosto na plac budowy.

  W swej ofercie mamy także takie produkty, jak np. gotowe konstrukcje pod panele fotowoltaiczne do montażu w gruncie.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...