Borga
Search
  • Trouble-free building of steel buildings | BORGA

Przyjazne budowanie

Borga to przede wszystkim praktyczność. Dzięki nam łatwo wybrać, kupić i zbudować halę stalową. Proces budowy jest płynny i elastyczny, a jego rezultaty są dokładnie takie, jak sobie wyobrażasz: jednocześnie komfortowe, bezproblemowe i trwałe.

Klienci firmy Borga zawsze oczekują funkcjonalnych budynków wysokiej jakości. Zależy im także na znalezieniu kompetentnego, zaangażowanego partnera, z którym łatwo będzie współpracować. To wszystko jest dla nas oczywiste, więc zawsze staramy się przewyższyć oczekiwania klientów. Mamy własne zakłady produkcyjne, własny system budowlany i własne ekipy montażystów — możemy więc oferować wyjątkowe, kompleksowe rozwiązania.

Prostota i doskonalenie

Od 1973 r. firma Borga zmienia sposób myślenia o budowie nowoczesnych hal stalowych. Wszystko bierze się z naszego dążenia do uproszczenia procesu budowy i udoskonalenia sposobu działania — od produkcji komponentów budynku po spotkania z klientami. Mówiąc wprost: dzięki nam zyskujesz halę stalową spełniającą deklarowane wymogi, a także rzetelne wykonawstwo i partnera, który naprawdę słucha tego, co mówisz.

Sekret tkwi w szczegółach

Koncepcja gotowych do eksploatacji hal Borga oznacza, że unikasz kosztownych usług pośredników, a jednocześnie zyskujesz partnera, który koncentruje się na znalezieniu właściwego rozwiązania i w pełni kontroluje wszystkie aspekty inwestycji: od surowców po finalny odbiór budynku. Pomagamy zarówno klientom mającym znaczne doświadczenie w realizacji projektów budowlanych, jak i tym, którzy nigdy wcześniej nie prowadzili żadnej tego typu inwestycji. W każdym przypadku firma Borga jest jedynym miejscem kontaktu — bez względu na wygląd i przeznaczenie planowanej hali stalowej. Gwarantujemy komfort i brak problemów.

Aneta Stanicka

Aneta Stanicka

Regionalny kierownik sprzedaży (region południowo-wschodni) - województwa: mazowieckie, podlaskie (południe), podkarpackie, lubelskie

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...