Search
  • Trouble-free building of steel buildings | BORGA

Sztuka niezawodnych konstrukcji

Borga to przede wszystkim praktyczność. Borga to gwarancja dotrzymanego słowa i bezproblemowej współpracy. Pomożemy dopasować nasze rozwiązania do twoich potrzeb, celów i marzeń. Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe – od A do Z. Oferujemy sprawdzone, systemowe rozwiązania, które dopasowujemy do potrzeb inwestorów dziś, z możliwością rozbudowy jutro. Budowanie z Borga jest proste i praktyczne.

Na czas, z dbałością o jakość, zgodnie z ustaleniami – właśnie tak działamy. Nie dokładamy inwestorom dodatkowego stresu. Zamieniamy marzenia, wizje i plany na rzeczywistość. Projektujemy, produkujemy i montujemy systemowe hale stalowe, które są praktyczne i dopasowane do ich użytkowników. Znamy się na tym, co robimy, bo robimy to od lat.
Uważnie słuchamy tego, czego oczekują nasi klienci i zawsze chętnie doradzamy. Dobieramy systemowe rozwiązania do potrzeb klienta i pomagamy w procesie decyzyjnym.
Nie budujemy najtańszych hal na rynku, ale oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Nasz sprawdzony proces budowy systemowych hal stalowych to gwarancja szybkiej i bezproblemowej realizacji, nawet w trudnych warunkach. Obiecujemy przejrzystą współpracę i halę dopasowaną do potrzeb klienta – i zawsze dotrzymujemy słowa.

Prostota i doskonalenie

Od 1973 r. firma Borga zmienia sposób myślenia o budowie nowoczesnych hal stalowych. Wszystko bierze się z naszego dążenia do uproszczenia procesu budowy i udoskonalenia sposobu działania — od produkcji komponentów budynku po spotkania z klientami. Mówiąc wprost: dzięki nam zyskujesz halę stalową spełniającą deklarowane wymogi, a także rzetelne wykonawstwo i partnera, który naprawdę słucha tego, co mówisz.

Sekret tkwi w szczegółach

Koncepcja gotowych do eksploatacji hal Borga oznacza, że unikasz kosztownych usług pośredników, a jednocześnie zyskujesz partnera, który koncentruje się na znalezieniu właściwego rozwiązania i w pełni kontroluje wszystkie aspekty inwestycji: od surowców po finalny odbiór budynku. Pomagamy zarówno klientom mającym znaczne doświadczenie w realizacji projektów budowlanych, jak i tym, którzy nigdy wcześniej nie prowadzili żadnej tego typu inwestycji. W każdym przypadku firma Borga jest jedynym miejscem kontaktu — bez względu na wygląd i przeznaczenie planowanej hali stalowej. Gwarantujemy komfort i brak problemów.

Doświadczony zespół handlowy

W naszym zespole handlowym średnia pracy to 8 lat. Dlatego poza wiedzą inżynierską dysponujemy ogromnym doświadczeniem w ofertowaniu hal.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...