Search
  • Mūsų vertybės | BORGA

Dotrzymywanie obietnic

Słowo „Borga” oznacza po szwedzku zdolność do wypełniania złożonych obietnic. To podejmowanie odpowiedzialności za swoje czyny i słowa. W naszym przypadku oznacza to dotrzymywanie deklaracji dotyczących naszej wiedzy oraz wartości i jakości naszych wyrobów. Na firmie Borga można polegać we wszystkich inwestycjach budowlanych. Gwarantujemy to.

Mieszkańcy regionu Skara w zachodniej Szwecji są bezpośredni i łatwo się z nimi współpracuje. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dotrzymujemy słowa. Jesteśmy też pomocni i okazujemy szacunek innym — zarówno klientom, jak i pracownikom. Serce firmy Borga znajduje się w Skarze, ale nasz wzrok skierowany jest w przyszłość, w stronę całego świata. Stoimy więc twardo na ziemi, a jednocześnie patrzymy na sektor budownictwa z międzynarodowej perspektywy.

Gwarancja racjonalnych rozwiązań

Naszym celem jest oferowanie najbardziej opłacalnego systemu budowlanego i najsprawniejszego, najbardziej elastycznego procesu budowy w całej branży. Ten cel może wydawać się ambitny, ale Borga jest firmą ukierunkowaną na poszukiwanie rozwiązań. Jeśli dostrzegamy problem, rozwiązujemy go. Jeśli odkryjemy, że jakaś metoda nie działa wystarczająco dobrze, opracowujemy nową. Stale kwestionujemy tradycyjne sposoby działania, więc możemy stawiać rynkowi wyzwanie, oferując coraz wydajniejsze techniki budowlane.

Nasze najważniejsze wartości:

Koncentrowanie się na poszukiwaniu rozwiązań

  • Odpowiadamy na faktyczne potrzeby naszych klientów, zarówno w odniesieniu do funkcjonalności, jak i estetyki.

Udzielanie pomocy

  • Wspieramy swoich pracowników i naszych klientów, aby ułatwiać codzienne życie sobie i innym.

Myślenie przyszłościowe

  • Stale poszukujemy mądrzejszych i wydajniejszych metod działania.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...