Search

HALE PRZEMYSŁOWE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Przedsiębiorstwo inwestujące w nowy zakład produkcyjny potrzebuje niezawodnego i doświadczonego partnera z branży przemysłowo-budowlanej. Firma Borga dzięki wieloletniej działalności w zakresie produkcji i budowy hal doskonale rozumie oczekiwania inwestorów wobec funkcjonalności obiektów przemysłowych.

pracownik na hali produkcyjnej

Podczas budowy hal produkcyjnych niezwykle ważna jest płynność wykonywanych prac. Aby uniknąć nieplanowanych przestojów bardzo istotny jest wybór partnera, który ma pod kontrolą każde ogniwo łańcucha produkcyjnego – partnera takiego jak Borga. Nasz kompleksowy system budowy hal pozwala realizować dostawy w uzgodnionych terminach oraz finalizować montaż w krótkim czasie z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Najważniejsze zalety:

  • 40 lat doświadczenia w budowie hal produkcyjnych;
  • niezawodna dostawa i szybki montaż komponentów;
  • sprawdzone rozwiązania systemowe o dużych możliwościach dostosowywania do indywidualnych wymagań;
  • kontrola nad całym łańcuchem produkcji hal, gwarantująca rozwiązania najwyższej jakości;
  • możliwość przygotowania budynku do łatwej rozbudowy.

Trwałe hale produkcyjne – budowa od a do z

Firma Borga czuwa nad każdym etapem budowy hali. Nasze stalowe ramy powstają w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym i spełniają wymagania norm europejskich. Sami produkujemy też profile zimnogięte konstrukcji drugorzędnych oraz profilowane blachy stalowe. Wszystkie części wznoszonego budynku zostają dostarczone na plac budowy w postaci zestawu gotowego do montażu. Komponenty hali są przygotowane przez wykwalifikowanych inżynierów, a później precyzyjnie montowane przez doświadczone ekipy naszych specjalistów.
Nasz asortyment jest uniwersalny. Możemy dzięki temu zaspokajać potrzeby naszych klientów i spełniać ich najwyższe wymagania dotyczące między innymi dostępnej przestrzeni, czy odporności na agresywne czynniki zewnętrzne i nośne. Często wybieranym rozwiązaniem jest podział wnętrza hali na linie produkcyjne. Odzwierciedla to ich zróżnicowane wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej i tłumienia hałasu.

Suwnice do ciężkich ładunków

Oferujemy proste słupy z kolumnowymi wspornikami na belki podsuwnicowe, a także belki pod suwnice (z szynami lub bez szyn) odpowiednie do montażu wzdłuż i w poprzek hali przemysłowej. Współpracujemy z producentami suwnic i pilnujemy, aby wykorzystywane rozwiązania były optymalne pod względem zarówno udźwigu, jak i budżetu.

Typowe cechy – hale produkcyjne:

Rama – typ Gdynia lub Skara
Izolacja – konwencjonalnie izolowane ściany z pokryciem z blachy lub płyty warstwowe
– konwencjonalnie izolowany dach
– izolowane pokrycie membranowe lub bitumiczne na wierzchu blach samonośnych
Nachylenie dachu – 7° w przypadku dachu z blach stalowych lub 3 do 7° w przypadku pokrycia bitumicznego lub membranowego
Rozwiązania – opcjonalne proste słupy
– kolumnowe wsporniki pod belkę podsuwnicową
– belki podsuwnicowe z szynami lub bez szyn
– duże pionowe lub poziome naświetla ścienne albo okna
– podział wnętrza na linie produkcyjne odzwierciedlający ich zróżnicowane wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej i tłumienia hałasu
– wrota segmentowe albo rozwierne
– antresola w części budynku przeznaczonej na biura lub magazyny
– zadaszenie nad platformą załadowczą

Ważna informacja!

Hale stalowe firmy Borga to produkty najwyższej jakości. Nie są one mieszanką wyrobów budowlanych pochodzących od różnych producentów. W budowę nie angażuje się pośredników. Nasze prefabrykowane hale przemysłowe są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach tak, aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.

WYCEŃ SWOJĄ HALĘ

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...