Search

Solidne hale produkcyjne

Przedsiębiorstwo inwestujące w nowy zakład produkcyjny potrzebuje niezawodnego i doświadczonego partnera z branży przemysłowo-budowlanej. Firma Borga dzięki wieloletniej działalności w zakresie produkcji i budowy hal doskonale rozumie oczekiwania inwestorów wobec funkcjonalności obiektów przemysłowych.

Wyceń swoją halę!

Izolacja

Hale Borga najczęściej są izolowane w technologii blacha-wełna-blacha lub płytami warstwowymi. Na dachu możemy zastosować pokrycie bitumiczne lub membranę dachową.

Grubość izolacji jest dobierana do projektowanej temperatury wewnątrz hali – zazwyczaj powyżej 16 st. C.

Typowy spadek dachu

Nasz standardowe spadki dachu to 7 i 15 st. – w tych wypadkach można pokryć dach w technologii BWB lub płytą warstwową. Przy mniejszych spadkach stosujemy najczęściej membranę dachową.

Borga jest w stanie zaprojektować dowolny spadek dachu halki produkcyjnej. Jednak wybór rozwiązania standardowego pozawala na największą oszczędność.

Przestrzeń wewnątrz hali

Halę można podzielić ścianami działowymi na mniejsze pomieszczenia – produkcyjne, magazynowe, socjalne czy biurowe.  Dodatkową przestrzeń można uzyskać dzięki montażowi antresol.

Gotowe do rozbudowy

Powierzchnia produkcyjna może rozwijać się wraz z biznesem. Hale Borga można zaprojektować do łatwej rozbudowy wzdłuż w tej samej technologii. Rozbudowa poprzeczna jest najtańsza przy zastosowaniu łączników hal.

Suwnice

W halach Borga można zamontować dowolną liczbę suwnic o dowolnym obciążeniu.

Izolacja i ogrzewanie

Hale produkcyjne powinny być dobrze izolowane, aby obniżyć koszty strat ciepła.

Przestrzeń biurowo-socjalna

Dobrze wkomponowana przestrzeń biurowo-socjalna musi być tak estetyczna jak funkcjonalna.

Możliwość dobrego doświetlenia

Doświetlenie hal przemysłowych światłem naturalnym jest najtańsze oraz najzdrowsze dla pracowników.

Aneta Stanicka
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie doradzić zarówno w zakresie doboru rozwiązań technicznych projektowanego budynku jak też w zakresie samego procesu budowlanego. Jeśli masz pytania - po prostu zadzwoń lub napisz do nas!

Przemyślany proces budowlany

Podczas budowy hal produkcyjnych niezwykle ważna jest płynność wykonywanych prac. Aby uniknąć nieplanowanych przestojów bardzo istotny jest wybór partnera, który ma pod kontrolą każde ogniwo łańcucha produkcyjnego – partnera takiego jak Borga. Nasz kompleksowy system budowy hal pozwala realizować dostawy w uzgodnionych terminach oraz finalizować montaż w krótkim czasie z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

 

 

Dowiedz się więcej o procesie budowlanym Borga

Zaufany partner

  • blisko 50 lat na rynku;
  • niezawodna dostawa i szybki montaż komponentów;
  • sprawdzone rozwiązania systemowe o dużych możliwościach dostosowywania do indywidualnych wymagań;
  • kontrola nad całym łańcuchem produkcji hal, gwarantująca rozwiązania najwyższej jakości;
  • możliwość przygotowania budynku do łatwej rozbudowy;
  • elastyczność w dobrze rozwiązań technicznych;
  • dopasowanie budynku do rzeczywistych potrzeb inwestora.

 

Historia Borgi

Hala od A do Z

Firma Borga czuwa nad każdym etapem budowy hali. Nasze stalowe ramy powstają w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym koło Łodzi i spełniają wyśrubowane wymagania norm europejskich.
Sami produkujemy też profile zimnogięte konstrukcji drugorzędnych oraz profilowane blachy stalowe.

 

Wszystkie części wznoszonego budynku zostają dostarczone na plac budowy w postaci zestawu gotowego do montażu. Komponenty hali są przygotowane przez wykwalifikowanych inżynierów, a później precyzyjnie montowane przez doświadczone ekipy naszych specjalistów.

 

Zobacz więcej zdjęć referencyjnych

Wycena hali stalowej

Rzetelna wycena hali stalowej zajmuje od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Wszystko zależy od skomplikowania i zastosowanych komponentów hali. Im więcej informacji otrzymamy na początku tym szybciej jesteśmy w stanie taką wycenę przedstawić. Jeżeli więc posiadasz jakieś wstępne koncepcje architektoniczne, gotowy projekt, zaplanowane linie technologiczne czy choćby zdjęcia hal, które Ci się podobają - prześlij je do nas wraz z zapytaniem. Będziemy mogli naszą ofertę dopasować jeszcze lepiej do Twoich preferencji.

Wyceń swoją halę!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...