Borga
Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Świętokrzyskim

Firma Borga zajmuje się budową hal stalowych już od 40 lat. Oferujemy obiekty magazynowe, przemysłowe, produkcyjne oraz rolnicze, których wymiary i wygląd można dostosować do indywidualnych oczekiwań klienta. Jeśli więc szukasz solidnego wykonawcy tego typu budynków na terenie województwa świętokrzyskiego, zapraszamy do współpracy. Posiadamy własne fabryki, systemy budowlane oraz ekipy montażowe.

Dzięki temu możemy zaproponować inwestorom elementy konstrukcyjne kontrolowane na każdym etapie – od produkcji, przez dostawy aż po wznoszenie obiektu. Każdy projekt uwzględnia oczekiwania klienta, a nasi specjaliści nie tylko przygotowują rysunki, ale i niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę dokumentację. Brak pośredników oraz własna ekipa montażowa sprawia, że ze zleceń wywiązujemy się terminowo, a ponadto możemy zaproponować naszym klientom najwyższą jakość wykorzystanych materiałów w przystępnej cenie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych hal stalowych.

 

Aneta Stanicka

Aneta Stanicka

Regionalny Kierownik Sprzedaży - województwa: mazowieckie, podlaskie (południe), świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

+48 605 440 475

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...