Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Świętokrzyskim

W firmie Borga zajmujemy się budową hal stalowych od ponad 40 lat. W swojej ofercie mamy obiekty magazynowe, przemysłowe, produkcyjne oraz rolnicze, których wymiary i wygląd można dostosować do indywidualnych oczekiwań inwestora.

W Borga kładziemy nacisk na przyjazne budowanie oparte na wypracowanym przez nas systemie budowlanym. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym byliśmy w stanie wypracować przemyślany system prefabrykacji, którego każda część została racjonalnie zaprojektowana, tak aby jak najbardziej odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów.

Zastosowanie prefabrykacji pozwoliło na uproszczenie procesu budowy przy jednoczesnym zapewnieniu ogromnych możliwości dostosowania hali stalowej nawet w najmniejszym szczegółach do potrzeb inwestora. Hale stalowe, produkowane w naszej firmie, dostarczane są do klienta w postaci kompletnych zestawów gotowych do montażu, dzięki czemu na placu budowy nie trzeba już niczego spawać ani przycinać. Po dostarczeniu komponentów, nasze doświadczone ekipy montażowe dbają o to, aby wszystkie elementy przekształcić w gotową konstrukcję. Zastosowanie takich rozwiązań daje inwestorom gwarancję wykonania usługi w określonym terminie, bez obaw o jakiekolwiek opóźnienia.

Na terenie województwa świętokrzyskiego wykonaliśmy szereg realizacji m.in. w okolicy Kielc, Ostrowca Świętkorzyskiego, Starachowic, Skarżysko-Kamiennej czy Buska-Zdrój. Ze względu na przemysłowo-rolniczy charakter regionu, naszymi głównymi inwestorami były firmy reprezentujące drugi sektor gospodarki (przemysł) z naciskiem na przemysł mineralny.

Nasi klienci zainteresowani byli głównie konstrukcjami stalowymi przeznaczonymi na cele magazynowe i produkcyjne. Inwestorzy, którzy nawiązali współpracę z naszą firmą, poszukiwali wykonawcy, który zapewni im kompleksową usługę z gwarancją jakości i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań spełniającym wysokie wymagania reprezentowanej przez nich branży.

 

W Borga jesteśmy z naszymi inwestorami od początku nawiązania współpracy aż do momentu oddania do użytku zamówionego budynku. Dzięki temu klienci mogą w jednym miejscu otrzymać kompleksową usługę. Nasi specjaliści przygotują projekt budowlany, a także pomogą przejść przez formalności związane z uzyskaniem wymaganych pozwoleń. Dzięki posiadaniu własnych zakładów produkcyjnych oraz opracowanemu systemowi prefabrykacji i doświadczonym ekipom montażowym, zapewniamy terminowość wykonania usługi oraz gwarancję niezmienności ceny, która została ustalona na etapie podpisania umowy.

 

Przykładowe zastosowanie naszych hal stalowych w województwie wielkopolskim:

  • hale magazynowo-garażowe (Bieliny – ok. 30 km od Kielc; Kliszów – ok. 30 km od miejscowości Busko-Zdrój)
  • hale magazynowe (Skarżysko-Kamienna)

 

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...