Search

Zapytanie – hala stalowa

Mając na względzie ochronę Twoich danych osobowych, które nam powierzyłeś oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (dalej RODO) uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych do nowych przepisów. Znajdziesz je w Polityce prywatności na stronie https://www.borga.pl/ w zakładce https://www.borga.pl/polityka-prywatnosci/.

Kontaktowanie się z Borga Sp. z o.o. poprzez formularz kontaktowy jest jednoznaczne z zapoznaniem się z poniższą klauzulą informacyjną.

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 RODO informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Borga Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, adres e-mail: info@borga.pl, nr tel. 58 62 99 444, zwany dalej: „Administratorem”.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest obowiązek wynikający z realizacji umowy o świadczenie usług oraz wyrażona przez Państwa zgoda.
 3. Państwa dane osobowe przetwarzane do celów kontaktu zwrotnego zgodnie z art.6 ust.1 lit.a.
 4. W momencie ustania celu Państwa dane będą usuwane najpóźniej w ciągu 1 roku.
 5. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych innym odbiorcom, ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 6. Posiadają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełniania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 7. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 8. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
 • Hala to złożony produkt, który do optymalnej i rzetelnej wyceny wymaga dogłębnej analizy potrzeb i szczegółowych informacji z zakresu przeznaczenia użytkowego.

  Borga, jako producent hal stalowych posiada swój unikalny system, którego właściwy dobór do potrzeb inwestycji zapewni najlepszy stosunek jakości do ceny.

  Nie wyceniamy hal na podstawie ogólnych danych ponieważ uzyskane w ten sposób oferty są często zaniżone i odciągają uwagę od wielu innych ważnych aspektów hali takich jak: niezawodność i elastyczność rozwiązań, jakość zastosowanych materiałów czy bezpieczeństwo samej inwestycji.

  Po uzyskaniu podstawowych parametrów hali skontaktujemy się celem umówienia spotkania, na którym doradzimy w zakresie rozwiązań pozwalających na przygotowanie właściwej i zoptymalizowanej oferty oraz podpowiemy w jaki sposób najlepiej rozpocząć proces inwestycyjny.

  Wyceniamy i budujemy hale od 700 m2.

    PRZYKŁADOWE CENY HAL

   

   

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...