Search

Wiaty i zadaszenia

Wiaty i zadaszenia najczęściej można spotkać w miejscach, w których potrzebna jest jedynie ochrona przed deszczem i śniegiem i nie trzeba zwracać uwagi na zmiany temperatury w czasie doby lub pomiędzy porami roku a wilgotność powietrza nie ma wpływu na składowane produkty lub przedmioty.

Wyceń swoją wiatę!

Otwarte magazyny

Wiaty mają chronić przede wszystkim przed deszczem i śniegiem. Jeżeli jest potrzebna dodatkowo ochrona przed wiatrem stosuje się częściowe osłony ścienne w postaci blach perforowanych lub siatek przeciwwietrznych.

Hala na baloty

Jednym z najczęściej spotykanych przeznaczeń wiat stalowych jest przechowywanie bel słomy po zbiorach.

Konstrukcja wiaty

Często pojawia się pytanie czy wiata będzie tańsza od hali obudowanej. Cena będzie podobna, a to ze względu na inne działanie wiatru na budynek otwarty w porównaniu do zamkniętego. Konstrukcja i fundament muszą być solidniejsze.

Arkadiusz Szeweła
Arkadiusz Szeweła

Doradca techniczno-handlowy [hale stalowe] - woj. lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, łódzkie (północny zachód)

+48 607 335 110 Zadzwoń
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie doradzić zarówno w zakresie doboru rozwiązań technicznych projektowanego budynku jak też w zakresie samego procesu budowlanego. Jeśli masz pytania - po prostu zadzwoń lub napisz do nas!

Wycena hali stalowej

Rzetelna wycena hali stalowej zajmuje od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Wszystko zależy od skomplikowania i zastosowanych komponentów hali. Im więcej informacji otrzymamy na początku tym szybciej jesteśmy w stanie taką wycenę przedstawić. Jeżeli więc posiadasz jakieś wstępne koncepcje architektoniczne, gotowy projekt, zaplanowane linie technologiczne czy choćby zdjęcia hal, które Ci się podobają - prześlij je do nas wraz z zapytaniem. Będziemy mogli naszą ofertę dopasować jeszcze lepiej do Twoich preferencji.

Wyceń swoją wiatę!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...