Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Kujawsko-Pomorskim

Hale stalowe od firmy Borga to solidne i trwałe obiekty przemysłowe, produkcyjne, rolnicze i magazynowe. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza naszych specjalistów to gwarancja zadowolenia klientów. Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego realizacje naszej firmy znaleźć można głównie w okolicy Bydgoszczy i Torunia, a także Włocławka, Inowrocławia i Grudziądza.

Do montażu systemów budowlanych wykorzystujemy elementy konstrukcyjne produkowane w naszych fabrykach, które są stale kontrolowane pod względem jakości. Naszym klientom na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oferujemy zarówno rolnicze hale stalowe jak i hale przemysłowe, charakteryzujące się nie tylko ergonomią ale też wysoką trwałością. Brak pośredników, własne zespoły montażowe i kompleksowa realizacja całego projektu od przygotowania planów, aż po odbiór gotowego budynku, gwarantuje atrakcyjną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości.

Przez wiele lat istnienia zarówno na rynkach zagranicznych jak i na rynku polskim, udało nam się wypracować własne rozwiązania. Pozwoliło to naszej firmie stać się specjalistami się w projektowaniu i montażu hal stalowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Naszym inwestorom świadczymy usługę kompleksową począwszy od stworzenia projektu w oparciu o potrzeby klienta, poprzez pomoc w  uzyskaniu potrzebnych pozwoleń, produkcję komponentów potrzebnych do budowy hal, montaż i skończywszy na przekazaniu inwestorowi gotowej realizacji wraz z całą dokumentacją.

Ze względu na specyfikację gospodarczą województwa kujawsko-pomorskiego, na jego terenie współpracowaliśmy dotychczas głównie z przedstawicielami najprężniej rozwijającego się sektora gospodarki jakim jest rolnictwo. Podstawą gospodarki rolnej w tym regionie są korzystne dla jej rozwoju warunki przyrodnicze oraz wysoka kultura rolna, które sprzyjają rozwojowi rolnictwa, a co za tym idzie stałemu wzrostowi zapotrzebowania wśród naszych inwestorów na dedykowane konstrukcje stalowe, dopasowane do wysokich wymagań tej branży.

Doświadczenie zdobyte przez wiele lat naszej działalności w zakresie współpracy z sektorem rolniczym, sprawia że rozumiemy potrzeby właścicieli w tym zakresie. Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie stawiane są przed obiektami magazynowymi budowanymi na terenach wiejskich. Znając tą specyfikę, jesteśmy w stanie dostarczyć hale pełniące różnorodne role w zależności od pory roku i zapotrzebowania. Wypracowane rozwiązania pozwalają nam wznosić zarówno magazyny zbożowe, jak i hale garażowe wykorzystywane do przechowywania maszyn rolniczych.

Drugim ważnym sektorem gospodarki jest przemysł ze szczególnym naciskiem na przemysł spożywczy i chemiczny. Inwestorzy z regionu województwa kujawsko-pomorskiego, którzy zdecydowali się nawiązać współpracę z naszą firmą, poszukiwali trwałych i ekonomicznych rozwiązań, spełniających restrykcyjne wymagania stawiane przez wspomniane branże produkcyjne.

W firmie Borga, będącej przedstawicielem branży przemysłowej, doskonale potrafimy zrozumieć potrzeby innych klientów z tej branży. Posiadane doświadczenie połączone z codzienną praktyką sprawia, że jesteśmy w stanie budować nawet najbardziej wymagające obiekty przemysłowe z maszynowniami, suwnicami czy antresolami, gwarantując przy tym zachowanie wysokiej jakość świadczonych usług.

Niezależnie od reprezentowanej branży czy wielkości przedsiębiorstwa, naszym klientom zapewniamy gwarancję niezmienności ceny ustalonej podczas podpisywania umowy. Połączenie tego aspektu z kompleksowym świadczeniem usługi oraz wysoką jakością jej wykonania, daje inwestorowi pewność, że zamówiona przez niego hala spełni pokładane w niej oczekiwania.

Przykładowe zastosowanie naszych hal stalowych w województwie kujawsko-pomorskim:

  • hale magazynowe (Brześć Kujawski)
  • hale magazynowo-garażowe (Sępólno Krajeńskie)

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...