Borga
Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Kujawsko-Pomorskie

Hale stalowe od firmy Borga to solidne i trwałe obiekty przemysłowe, produkcyjne, rolnicze i magazynowe. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza naszych specjalistów to gwarancja zadowolenia klientów. Podczas projektowania hal stalowych dostosowujemy plany budynków do potrzeb inwestorów.

Dzięki temu nasze obiekty są wygodne w użytkowaniu i dobrze skomunikowane z istniejącą zabudową. Do montażu systemów budowlanych wykorzystujemy elementy konstrukcyjne produkowane w naszych fabrykach, które są stale kontrolowane pod względem jakości. Naszym klientom na terenie województwa kujawsko-pomorskiego możemy więc zaoferować stalowe hale rolnicze czy przemysłowe charakteryzujące się nie tylko ergonomią, ale też wysoką trwałością. Brak pośredników, własne ekipy montażowe i kompleksowa realizacja całego projektu od przygotowania planów, aż po odbiór gotowego budynku gwarantuje atrakcyjną w stosunku do wysokiej jakości cenę oraz sprawne wywiązywanie się z umowy. Zapraszamy do kontaktu!

 

Maciej Góźdź

Maciej Góźdź

Regionalny Kierownik Sprzedaży - województwa: pomorskie (wschód), kujawsko pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie (północ), łódzkie (północ)

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...