Borga
Search

Wycena hali stalowej

Zapraszamy do przesłania zapytania w celu otrzymania darmowej wyceny. Wyceniamy i budujemy hale od 700 m2.

 • Dane kontaktowe

 • Specyfikacja dot. projektu

 • Miejscowość i kod
 • Przybliżony termin planowanego rozpoczęcia inwestycji
 • Wybierz jedną z opcji.
 • Opis (opcjonalny)

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 Mając na względzie ochronę Twoich danych osobowych, które nam powierzyłeś oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (dalej RODO) uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych do nowych przepisów. Znajdziesz je w Polityce prywatności na stronie https://www.borga.pl/ w zakładce https://www.borga.pl/polityka-prywatnosci/.

Kontaktowanie się z Borga Sp. z o.o. poprzez formularz kontaktowy jest jednoznaczne z zapoznaniem się z poniższą klauzulą informacyjną.

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 RODO informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Borga Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, adres e-mail: info@borga.pl, nr tel. 58 62 99 444, zwany dalej: „Administratorem”.
 2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest obowiązek wynikający z realizacji umowy o świadczenie usług oraz wyrażona przez Państwa zgoda.
 3. Państwa dane osobowe przetwarzane do celów kontaktu zwrotnego zgodnie z art.6 ust.1 lit.a.
 4. W momencie ustania celu Państwa dane będą usuwane najpóźniej w ciągu 1 roku.
 5. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych innym odbiorcom, ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 6. Posiadają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełniania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 7. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 8. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Marcin Ciępka

Marcin Ciępka

Doradca Techniczno-Handlowy - województwa: świętokrzyskie, małopolskie

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...