Search

Hale stalowe w województwie Małopolskim

Firma Borga obecna jest na rynku polskim już od ponad czterdziestu lat. Firma specjalizuje się w konstrukcji hal stalowych mogących stanowić ergonomiczne obiekty przemysłowe, magazynowe oraz rolnicze. Nowym prężnie rozwijającym się kierunkiem w rolnictwie są ujeżdżalnie konne oraz hale do hodowli zwierząt – kurniki, obory. Precyzyjność i wysoka jakość wykonania hal stalowych Borga zapewnia wszechstronne użytkowanie obiektu przez wiele lat. W województwie małopolskim konstrukcje stalowe Borga najczęściej stanowią obiekty produkcyjne i magazynowe. Zlokalizowane są one głównie w okolicy Krakowa i samym Krakowie, można też spotkać je w Andrychowie, Olkuszu, Gorlicach czy Nowym Sączu. 

Kolebką firmy jest Szwecja i miejscowość Skara. Siedziba polskiego oddziału firmy Borga znajduje się w Gdańsku, natomiast linia produkcyjna w Górze Świętej Małgorzaty niedaleko Łodzi. Firma posiada również handlowców odpowiedzialnych za regiony i województwa w całym kraju, dzięki czemu szybko może dotrzeć do zainteresowanego współpracą klienta, zna on również potrzeby i specyfikę danego rejonu, co ułatwia współpracę.  Produkcja niemalże w samym środku kraju pozwala na szybkie dostarczenie potrzebnych elementów do każdego miejsca w Polsce. Produkcja krajowa pozwala również na obniżenie kosztów transportu, co wpływa na koszt budowanej hali. Transport elementów montażowych w okolice Krakowa nie stanowi więc problemu. Przez wiele lat współpracy z licznymi inwestorami firma Borga udoskonaliła istniejące oraz wypracowała własne, unikatowe rozwiązania. Obecnie budowa hali przebiega według ściśle określonych norm i schematów działania, co pozwala na sprawną, efektywną i szczegółową realizację każdego projektu. 

Hale stalowe obecnie stają się coraz większą konkurencją dla hal czy budynków murowanych ze względu na szybkość montażu, ergonomię wykorzystania jak również ze względu na cenę inwestycji. Budowa hali stalowej jest więc z punktu widzenia inwestora dużo bardziej opłacalna. 

Wyróżnikiem firmy Borga jest stosowanie kompletnych zestawów gotowych do montażu, dzięki czemu na plac budowy trafiają gotowe elementy oszczędzające czas przy budowie hali. Po dostarczeniu komponentów, doświadczone ekipy montażowe dbają o to, aby wszystkie elementy przekształcić w gotową konstrukcję. Zastosowanie takich rozwiązań daje gwarancję wybudowania hali w określonym terminie. W zależności od potrzeb inwestora hala taka może być ocieplana lub nie, istnieje również możliwość wydzielenia pomieszczeń biurowych w każdym rodzaju hali. Mimo stosowania gotowych komponentów każda hala stalowa może być unikatowa. 

Co ważne dla inwestora, firma Borga jest obecna na każdym etapie budowy hali stalowej. Od momentu podpisania umowy pracownicy firmy zapewniają pomoc we wszelkich aspektach budowy, również uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, załatwieniu formalności itp. Dzięki posiadaniu własnych zakładów produkcyjnych oraz opracowanemu systemowi prefabrykacji i doświadczonym ekipom montażowym, firma jest w stanie zapewnić terminowość wykonania usługi oraz gwarancję niezmienności ceny, która została ustalona na samym początku współpracy.

Na terenie województwa małopolskiego największym zainteresowaniem cieszą się hale magazynowe oraz produkcyjne. Jak dotąd współpraca z inwestorami na tym obszarze kraju przebiegała sprawnie i bezkonfliktowo. O naszych kompetencjach świadczą wszak zadowoleni klienci. 

 

Przykłady hal stalowych Borga na terenie województwa małopolskiego:

Hale produkcyjne (Kraków, Olkusz, Klucze)

Hale magazynowe (Kraków, Zubrzyk, Nowy Sącz)

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...