Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Pomorskim

Hale stalowe od firmy Borga to ergonomiczne obiekty przemysłowe, magazynowe oraz rolnicze, których budową zajmujemy się od ponad 40 lat. W województwie pomorskim posiadamy liczne realizacje w okolicach Gdańska, Słupska, Gdyni czy Chojnic. Nasze obiekty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz ergonomia. Słuchamy naszych klientów oraz odpowiadamy na ich potrzeby.

Firma Borga Polska to przedsiębiorstwo o szwedzkich korzeniach, którego siedziba znajduje się w Gdańsku. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie zapewnia najwyższą jakość usług, zaś korzystanie z elementów konstrukcyjnych produkowanych we własnych fabrykach gwarantuje solidność i trwałość naszych budynków.  

Przez wiele lat istnienia na rynku wypracowaliśmy własne rozwiązania i wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i montażu hal stalowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Współpracujemy z naszymi inwestorami od początku do końca – tworzymy projekt w oparciu o potrzeby klienta, pomagamy w uzyskaniu potrzebnych pozwoleń, produkujemy komponenty potrzebne do budowy hal, montujemy i gotową realizację wraz z całą dokumentacją oddajemy w ręce klienta.

Niezależnie od ilości zrealizowanych projektów, każdego klienta traktujemy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania.  Dowodem na to jest stale rosnąca liczba zapytań płynąca z terenu całego województwa, a także kraju.

Jednym z naszych wyróżników są stosowane ramy konstrukcyjne. Wszystkie nasze projekty oparte są na sprawdzonych ramach stalowych o unikatowej konstrukcji, będących efektem wieloletnich prac projektowych prowadzonych we współpracy ze szwedzkimi instytutami technologicznymi. Nasze ramy dostępne są w wielu wersjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie odpowiadające zapotrzebowaniu każdego inwestora. Do najpopularniejszych konstrukcji należą:

  • Skara dostępna w wersjach zróżnicowanych między innymi pod względem rozpiętości, wysokości oraz rozszerzeń ramy takich jak przybudówki lub zadaszenia;
  • Gdynia znajdująca powszechne zastosowanie w przemysłowych budynkach o niewielkim kącie nachylenia dachu i dużej rozpiętości;
  • Uddevalla – rama o znacznym kącie nachylenia dachu przeznaczona do magazynów o bardzo dużej rozpiętości;
  • Brno – rama umożliwiająca uzyskanie stałej wysokości hal o niewielkiej rozpiętości.

Ponadto w swojej ofercie mamy także konstrukcje oparte na kratownicach. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania jesteśmy w stanie zbudować hale o znacznej rozpiętości. Rozwiązanie to wykorzystywane jest głównie przy budowie hal magazynowych, chłodni czy hal komercyjnych.

Budowanie w technologii lekkiej jest alternatywą dla budownictwa tradycyjnego. Stosowanie lekkich obiektów wspartych na konstrukcji stalowej i pokrytych płytami warstwowymi lub blachą trapezową daje gwarancję dużo szybszego wykonania nawet obiektów wielkogabarytowych. Ponadto zastosowanie naszych rozwiązań umożliwia stawianie hal przez cały rok, bez większego zwracania uwagi na pory roku – np. po zakończeniu prac fundamentowych jesienią możliwe jest wznoszenie hal zimą, by wczesną wiosną spokojnie móc rozpocząć korzystanie z nowego obiektu.

Wśród naszych klientów z województwa pomorskiego przeważają inwestorzy z drugiego sektora gospodarki, a więc firmy z branży przemysłowej, które szukają skutecznych rozwiązań przede wszystkim w obszarze budowy i utrzymania hal produkcyjnych i magazynowych. Każdemu z naszych klientów zależało na stworzeniu przestrzeni optymalnie dopasowanej do całego procesu produkcji – od składowania komponentów, poprzez odpowiednio zoptymalizowany proces produkcji i magazynowanie gotowych wyrobów.

W dalszej kolejności inwestorami z Pomorza są firmy działające w obszarze rolniczym, szukające pomieszczeń magazynowych i garażowo-magazynowych. Coraz większe zainteresowanie obserwujemy także wśród inwestorów reprezentujących trzeci sektor gospodarki czyli handel.  

Przykładowe zastosowanie naszych hal stalowych w województwie pomorskim:

  • hale magazynowe (Gdańsk; Darłowo – ok.50 km od Słupska; Gurcz – ok.13 km od Kwidzyna; Lucin – ok.40 km od Lęborka)
  • hale produkcyjne (Bytów; Lębork; Potęgowo – ok. 20 km od Lęborka; Łubiana – ok.10km od Kościerzyny)
  • biurowo-magazynowe (Słupsk; Puzdrowo – ok.30 km od Lęborka)

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...