Search
Szukaj

Jaki jest zakres prac wykonywanych przez Borga?

Najczęściej Borga odpowiada wyłącznie za część inwestycji związaną z budową hali stalowej. Każdy inwestor otrzymuje od nas…

Odpowiedź

Najczęściej Borga odpowiada wyłącznie za część inwestycji związaną z budową hali stalowej. Każdy inwestor otrzymuje od nas:

  1. projekt budowlany niezbędny do otrzymania pozwolenia na budowę,
  2. wytyczne fundamentowe, na podstawie których najczęściej lokalna firma budowlana przygotowuje fundamenty – nasz kierownik projektu odbiera je aby mieć pewność, że zostały wykonane zgodnie z wytycznymi,
  3. dokumentację określoną przepisami oraz instrukcje składowania materiałów budowlanych.

W zakresie pracy Borga jest posadowienie hali na gotowych fundamentach. Czyli mówiąc najprościej – stawiamy konstrukcję główną (ramy stalowe), na której mocujemy konstrukcję drugorzędową (kształtowniki zimnogięte) oraz okładziny ścian i dachów (blachy stalowe lub płyty warstwowe). W ustalonych wcześniej miejscach montowane są okna lub naświetla, drzwi, bramy i inne akcesoria jak np. elementy orynnowania, wentylacji, itp.

W szczególnych przypadkach przyjmujemy zlecania na przygotowanie fundamentów i wykonanie posadzki. Nie zajmujemy się pozostałymi branżami, takimi jak kanalizacja, elektryka itp.

Czy odpowiedź była pomocna?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...