Search

Hale magazynowe dla rolnictwa

Nie każdy potrafi zbudować porządną halę magazynową. Nie warto zatem ryzykować i podejmować się czasochłonnego i niespójnego przedsięwzięcia budowlanego, jeżeli alternatywą jest uzyskanie pożądanego rezultatu bez wysiłku, kłopotów i niepewności – z pomocą firmy Borga.

Zamawiając rolniczą halę magazynową Borga, dostajesz systemowe rozwiązanie o potwierdzonej jakości oraz zyskujesz partnera budowlanego sprawującego pełną kontrolę nad całym procesem: od projektu, przez produkcję, po montaż. Na tym jednak nie koniec. Nasze doświadczone i wykwalifikowane zespoły monterskie słyną z wysokiej wydajności oraz rzemieślniczego mistrzostwa. Od nas otrzymasz halę magazynową o najwyższej jakości zarówno w projekcie, jak i w praktycznym wykonaniu – w każdym detalu.

Funkcjonalność niezbędna rolnikom

Jako przedsiębiorstwo wywodzące się z terenów uprawnych firma Borga wybudowała na przestrzeni czterdziestu lat swej działalności setki hal magazynowych dla rolników. Nie jest więc przesadą stwierdzenie, że doskonale rozumiemy oczekiwania wobec tego rodzaju obiektów, przeznaczonych nierzadko do szeregu różnych zastosowań w ciągu całorocznego cyklu rolnego. Wznoszona hala może oczywiście zostać zaizolowana zarówno całkowicie, jak i tylko częściowo.

Stosowanie prefabrykowanego systemu budowlanego nie oznacza wcale, że nie jesteśmy elastyczni. W istocie nasze rozwiązanie należy prawdopodobnie do wiodących pod względem możliwości dostosowania do szczególnych potrzeb.

Typowe zastosowania:

  • warsztaty
  • garaże na maszyny
  • magazyny zboża

Wyjątkowe, mądre rozwiązania

Niektóre z wykorzystywanych przez nas rozwiązań technologicznych zasługują na szczególną uwagę – na przykład nasz pomysłowy system betonowych cokołów. Wymiary każdego cokołu zostają dobrane indywidualnie, co przekłada się na Twoją wygodę, eliminując zapotrzebowanie na dodatkową betonową nadlewkę. Betonowe belki krawędziowe – potencjalnie izolowane – umieszcza się po zewnętrznej stronie cokołów, co skutkuje uzyskaniem gładkiej i prostoliniowej podstawy hali. Jeżeli pożądana jest betonowa posadzka, belki krawędziowe pełnią ponadto funkcję jej podstawowego segmentu.

Otrzymujesz ponadto najwyższej jakości stalową blachę naszej produkcji oraz lekkie i odporne na pleśń stalowe belki. Oferujemy także przesuwne wrota z szynami na całej długości, które wykluczają kłopoty z manipulowaniem trudnymi do opanowania wrotami klapowymi.

Najważniejsze zalety:

  • pokrycie dachowe o stałej grubości 0,6 mm
  • stalowa rama o wymiarach zgodnych z obowiązującymi normami
  • betonowe cokoły na wymiar
  • belki krawędziowe wyrównane względem podstawy ściany
  • wrota przesuwne z szynami prowadzącymi na całej długości
  • dowolność wyboru w kwestii kształtu okien

borga_steel_buildings_agro_storage_insert1

Typowe cechy – rolnicze hale magazynowe:

Rama – typ Skara lub Brno
Izolacja – z reguły brak izolacji
– pokrycie dachowe z membraną zabezpieczającą przed skraplaniem oraz mechanicznymi wywietrznikami montowanymi na krawędzi dachu
– możliwe częściowe zaizolowanie na potrzeby ogrzewanego warsztatu albo garażu
Nachylenie dachu – 7 albo 15°
Rozwiązania – blaszane oblicowania ścian albo drewniana fasada
– cokoły fundamentowe i belki krawędziowe w komplecie z montażem
– betonowe elementy ścian
– poziome wloty światła wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym
– przesuwne wrota o szerokości do 10 metrów
– ozdobne okno szczytowe

Ważna informacja!

Hala stalowa firmy Borga to produkt najwyższej jakości. Nie jest on zlepkiem wyrobów budowlanych pochodzących od różnych producentów. W budowę nie angażuje się także pośredników. Nasze prefabrykowane budynki są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.

WYCEŃ SWOJĄ HALĘ

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...