Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Mazowieckim

Hale stalowe Borga to najwyższej jakości obiekty przemysłowe, magazynowe, produkcyjne i rolnicze, które charakteryzują się dużą trwałością oraz spełniają wszystkie wymagania inwestorów. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów oraz stała kontrola na każdym etapie projektowania, a także wznoszenia hal stalowych to gwarancja, że oferowane przez nas obiekty będą służyć przez wiele lat.

Jeśli więc szukasz solidnej hali stalowej na potrzeby prowadzonego przez siebie gospodarstwa rolniczego lub innego rodzaju działalności, sprawdź naszą ofertę. Działamy m. in. na terenie województwa mazowieckiego, gdzie zrealizowaliśmy szereg inwestycji. Nasze projekty dostosowane są w pełni do oczekiwań naszych klientów. Już na etapie planowania budowy służymy radą, a jednocześnie uważnie słuchamy sugestii inwestorów – wszystko po to, by efekt końcowy spełnił ich wymagania. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w połączeniu z naszym ponad czterdziestoletnim doświadczeniem oraz solidnością to gwarancja zadowolenia naszych klientów.

W województwie mazowieckim zrealizowaliśmy wiele inwestycji, głównie w okolicach Warszawy, Płocka i Ostrołęki. Inwestorzy ze środkowo-wschodniej Polski, którzy nawiązali współpracę z naszą firmą, reprezentują w większości sektor rolny, w którym już wiele lat temu doceniono specyfikę nowoczesnych konstrukcji stalowych. Zaplecze gospodarcze w tym sektorze ma swoje specyficzne potrzeby. Duża różnorodność przeznaczenia budowanych hal w połączeniu z indywidualnym zapotrzebowaniem klientów, powoduje iż przy stawianiu hal stalowych wykorzystywanych w rolnictwie, należy wziąć pod uwagę szereg czynników nie występujących przy budowie hal w innych sektorach gospodarki.

Hale rolne wykorzystywane są na wiele różnych sposobów. Do najpopularniejszych z nich należą hale służące jako magazyny, których przeznaczenie zmienia się zgodnie z występującymi porami roku, budynki inwentarskie związane z hodowlą różnego typu zwierząt oraz wiaty i zadaszenia.

W przypadku hal magazynowych konieczne jest aby taka konstrukcja była bardzo funkcjonalna, tak aby codzienna praca była jak najbardziej ułatwiona. W tym, celu niezbędne jest zastosowanie m.in. odpowiednio przygotowanych wrót przesuwnych z szynami na całej długości, które ułatwią wprowadzanie i wyprowadzanie wielkogabarytowych maszyn rolniczych. Takie rozwiązania nie są stosowane w przypadku hal produkcyjnych czy komercyjnych wykorzystywanych w przemyśle czy handlu.

Duża grupa inwestorów decyduje się także na wybudowanie wiat magazynowych, w praktyce będących samym zadaszeniem opartym na słupach. Takie konstrukcje wykorzystywane są głównie do ochrony maszyn i pojazdów przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

W przypadku budynków inwentarskich miejsce hodowli musi spełniać liczne wymagania związane z codzienną eksploatacją takiej hali. Przy projektowaniu tego rodzaju budynków bardzo istotne jest światło, obieg powietrza czy rodzaj i sposób hodowli zwierząt. Inaczej będziemy projektować halę dla chowu ściśle uporządkowanego, a inaczej dla wolnostanowiskowego. Jeszcze innymi zasadami będziemy się kierować budując halę pod hodowlę zwierząt gospodarskich, a inaczej pod hodowlę drobiu.

Duża różnorodność hal stosowanych w sektorze rolnym wymaga współpracy z dobrym wykonawcą, który zna powyższe zagadnienia i ma doświadczenie w stawianiu takich konstrukcji. Dzięki ponad czterdziestoletniemu letniemu doświadczeniu na rynku, nasza firma stała się specjalista w profesjonalnym wykonaniu hal stalowych, a poprzez wieloletnią współpracę z przedstawicielami sektora rolnego w kraju i za granicą, nasi pracownicy poznali dogłębnie specyficzne potrzeby tej branży.

Przykładowe zastosowanie naszych hal stalowych w województwie mazowieckim:

  • hale magazynowe (Dąbrówka ok. 35 km od Ostrołęki; Dobrzyków – 10 km od Płocka; Karolew – ok. 15 km od Płocka)
  • hale produkcyjne (Warszawa, Pruszków – ok. 20 km od Warszawy)

 

Rolnictwo nie jest jednak jedyną branżą z jaką współpracujemy. wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksową usługę oraz kontrolę nad całym procesem budowlanym począwszy od projektu i potrzebnych pozwoleń, poprzez produkcję komponentów we własnych fabrykach, kończąc na montażu. Nie współpracujemy z podwykonawcami, co daje znacznie większe bezpieczeństwo inwestorom oraz gwarancję wykonania usługi z doskonałą precyzją i w określonym terminie.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...