Search

Hale magazynowe pod wynajem

Budowa hali magazynowej może być świetną lokatą kapitału. Szczególnie w czasie gdy wielu przedsiębiorców nie chce samodzielni podejmować ryzyka związanego z rozwojem swego biznesu i wolą, ponosząc wyższy koszt, wynająć magazyn dopasowanych do ich aktualnych potrzeb.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

Moduły magazynowe

Hala magazynowa może być podzielona ścianami działowymi na mniejsze moduły – ściany mogą być demontowalne.

Hala magazynowa

Bramy podnoszone i rozwierne

Typowym rozwiązaniem w Polsce są bramy podnoszone, na życzenie inwestora możemy także zaproponować bramy rozwiwerne.

Hala magazynowa

Doświetlenie

Hale mogą być doświetlone dzięki oknom i świetlikom dachowym.

Hala magazynowa

Przestrzeń socjalna

Przestrzeń socjalna może zostać zlokalizowana np. na antresoli.

Hala magazynowa

Koncepcja budynku

Wspólnie z Twoim architektem możemy przygotować pełną koncepcję budynku.

Wnętrze hali stalowej

Ściany wewnętrzne

Ściany wewnętrzne mogą mieć opcje demontażu, aby lepiej dopasować przestrzeń do wynajmujących.

Hala pod wynajem

Możliwość rozbudowy

Hale można przygotować do dalszej rozbudowy wzdłużnej – hala może rosnąć wraz z potrzebami.

Krótki proces budowy

Hale stalowe cechują się krótkim okresem budowy, co daje możliwość osiągnięcia szybszego zwrotu z inwestycji.

Magdalena Zimnoch
Magdalena Zimnoch

Doradca Techniczno-Handlowy [hale stalowe] - woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie (północny wschód)

+48 609 137 793 Zadzwoń
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie hal stalowych jesteśmy w stanie doradzić zarówno w zakresie doboru rozwiązań technicznych projektowanego budynku jak też w zakresie samego procesu budowlanego. Jeśli masz pytania - po prostu zadzwoń lub napisz do nas!

Dowolne przeznaczenie

Hale magazynowe na wynajem mogą mieć różne przeznaczenie. Zależenie od przeznaczenia dobierane są systemy malarskie, które zawsze są dopasowane do agresywności środowiska.

Jednym z przykładów użycia hal z modułami na wynajem jest hala nad dużym akwenem wodnym w Skandynawii. Hala jest przeznaczona m.in. na przechowywanie łodzi motorowych.

Ścianki wewnętrzne mogą być montowane i demontowane według potrzeb inwestora. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że przy każdym takim działaniu część materiałów może wymagać wymiany, z uwagi na nawiercenia itp.

Wewnętrzy podział przestrzeni

Hale na wynajem to nie tylko przestrzenie z dostępem z zewnątrz. Istnieje szeroki zakres możliwości aranżacyjnych wnętrza. Np. hale można podzielić na magazyny ograniczone wewnętrznymi ścianami i bramami podnoszonymi z dostępem z centralnego pasa komunikacyjnego.

Kluczowym elementem, o który będziemy pytać na początku wyceny, jest szczegółowe przeznaczenie budynku. Ma to znaczenie z uwagi na obciążenie pożarowe i potrzebę zastosowania niezbędnych rozwiązań technicznych zgodny z polskimi normami.

Przeczytaj artykuł "Jak się przygotować do wyceny hali stalowej"

Wycena hali stalowej

Rzetelna wycena hali stalowej zajmuje od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Wszystko zależy od skomplikowania i zastosowanych komponentów hali. Im więcej informacji otrzymamy na początku tym szybciej jesteśmy w stanie taką wycenę przedstawić. Jeżeli więc posiadasz jakieś wstępne koncepcje architektoniczne, gotowy projekt, zaplanowane linie technologiczne czy choćby zdjęcia hal, które Ci się podobają - prześlij je do nas wraz z zapytaniem. Będziemy mogli naszą ofertę dopasować jeszcze lepiej do Twoich preferencji.

Wyceń swoją halę!

Sukces inwestycji mierzy się stopą zwrotu. Kluczowym pytaniem przed podjęciem decyzji jest: w co zainwestować, aby zwrot był szybki i zgodny z oczekiwaniami. Także koszty powinny być z góry określone i sprecyzowane. Borga daje pewność niezmienności ceny i terminu realizacji przy inwestycji w powierzchnie magazynowe pod wynajem.

Jako firma produkcyjna wiemy, jak ważne jest właściwe składowanie komponentów budowlanych i materiałów wykończeniowych. Posiadamy własne magazyny i zdajemy sobie sprawę z tego, że wielkość powierzchni magazynowych musi być dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy. Analizując rynek zauważyliśmy, że występuje duża podaż wielkich powierzchni magazynowych lub całych hal, brakuje natomiast zaspokojenia popytu na niewielkie powierzchnie rzędu 100-300 m2. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom – z jednej strony małych przedsiębiorców, z drugiej – inwestorów, przygotowaliśmy nowy produkt – standardową halę stalową, którą nazwaliśmy Hotelem dla biznesu.

SAMĄ IDEĘ MOŻNA PRZEDSTAWIĆ W DWÓCH PUNKTACH:

  • Możliwość ulokowania pieniędzy w nieruchomości pod wynajem na rynku, na którym notujemy przewagę popytu nad podażą.

 

  • Możliwość wynajmu dostosowanej do potrzeb powierzchni magazynowej, która może rosnąć wraz z potrzebami przedsiębiorcy.

Hale magazynowe pod wynajem – CZYM SIĘ WYRÓŻNIAJĄ?
Hotel dla biznesu nie jest standardową halą magazynową. Wyróżniają go m.in. rozwiązania takie jak:

możliwość dopasowywania wielkości magazynu poprzez montaż lub demontaż ścian wewnętrznych – ściany stawiane są w osi ram głównych,
brama podnoszona oraz pasma okien i drzwi w każdym polu – każde najmniejsze pomieszczenie magazynowe może funkcjonować jako niezależna powierzchnia z wyłącznym dostępem wynajmującego,
antresole z naturalnym doświetleniem na całej długości hali – idealne miejsce na małe biuro lub szatnię i pomieszczenia socjalne dla pracowników.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...