Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Hale stalowe firmy Borga w województwie Wielkopolskim

Hale stalowe oferowane przez firmę Borga to solidne i trwałe obiekty magazynowe, produkcyjne, przemysłowe i rolnicze. Zajmujemy się ich budową od ponad 40 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie wykorzystujemy podczas projektowania budynków w pełni odpowiadających na potrzeby naszych klientów. Działamy m. in. na terenie województwa wielkopolskiego, gdzie zrealizowaliśmy liczne projekty, głównie w Poznaniu, Koninie, Pile i Ostrowie Wielkopolskim.

Niezależnie od obszaru działań i zapotrzebowania klienta, warto pamiętać, że przy wyborze partnera biznesowego, który będzie miał zbudować halę stalową, należy kierować się zdroworozsądkowym podejściem. Lepiej zatem wybrać jedną firmę, która będzie w stanie samodzielnie zrealizować zamówienie od początku do końca, niż firmę, która swoje zlecenia będzie przekazywać dodatkowym podwykonawcom.

Dzięki własnym fabrykom zlokalizowanym na terenie całej Europy, możemy zaoferować Państwu systemy montażowe najwyższej klasy, których jakość jest kontrolowana już na etapie produkcji. Pozwala to również zredukować niepotrzebne koszty związane z pośrednictwem dostawców elementów konstrukcyjnych. Potencjalnym inwestorom proponujemy profesjonalne doradztwo oraz fachową pomoc w planowaniu budowy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie wsłuchując się w potrzeby klientów.

Zastosowanie hal stalowych budowanych w województwie wielkopolskim

Hale stalowe są coraz częściej wykorzystywane w różnych branżach gospodarki, stając się alternatywą dla obiektów murowanych. Obiekty stalowe mogą być wykorzystywane przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych, a ich budowa jest szybsza i bardziej opłacalna dla inwestorów. Dodatkowo dzięki swojej konstrukcji umożliwiają sprawne wprowadzenie zmian w prostszy i zdecydowanie tańszy sposób niż miałoby to miejsce w przypadku tradycyjnych budynków.

Inwestorzy z województwa wielkopolskiego, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych rozwiązań, reprezentują przedsiębiorstwa zajmujące się głównie sprzedażą różnego rodzaju towarów. Każdemu z nich zależało na stworzeniu przestrzeni optymalnie dopasowanej do całego procesu sprzedaży – od składowania komponentów, poprzez magazynowanie i wysyłkę gotowych artykułów. W tym wypadku stalowe hale handlowe naszej produkcji sprawdziły się doskonale zarówno jako miejsca gdzie klienci mogli gromadzić różnorodne produkty jak i jako miejsca do prowadzenia bezpośredniej sprzedaży poprzez odpowiednią prezentację swoich produktów i finalizację transakcji.

Jednakże województwo wielkopolskiej to nie tylko handel. Dużym zainteresowaniem cieszą się także hale wykorzystywane w produkcji i przemyśle. Nasi dotychczasowi klienci stawiali nacisk na optymalizację całej produkcji. Szczególnie zależało im na takim  zaprojektowaniu hali, aby można było w niej wygospodarować przestrzeń na samą produkcję, a także na magazynowanie wyprodukowanych artykułów. Kluczowym elementem okazywało się odpowiednie przygotowanie ciągu logistycznego umożliwiającego znaczą optymalizację pracy.

Wielkopolscy klienci cenią sobie hale stalowe za ich elastyczność. Firmy te wiedzą, że rynek nieustannie podlega zmianom. Aby im sprostać i móc się rozwijać, dobrze jest dysponować odpowiednimi budynkami, których ewentualna reorganizacja czy modyfikacja będzie możliwa bez ponoszenia dużych kosztów. W tym celu na etapie planowania i budowania hali stalowej, niejednokrotnie doceniali nasz zespół doradców i projektantów, którzy zapewnili im przemyślane rozwiązania.

Przykładowe zastosowanie naszych hal stalowych w województwie wielkopolskim:

  • hale magazynowe (Ostrów Wielkopolski; Chraplewo – ok. 55 km od Poznania; Okonek – ok. 50 km od Piły)
  • hale produkcyjne (Konin; Komorniki – 12 km od Poznania; Wapno – ok. 45 km od Gniezna)
  • ujeżdżalnia (Łopuchowo – ok. 32 km od Poznania)

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...