Borga
Search
  • Chicken stable
  • Chicken stable
  • Chicken stable roof

Kurniki

Chicken stable, Hen (small) | BORGAKurnik powinien być budynkiem jak najłatwiejszym do utrzymania w czystości, zapewniającym właściwą wentylację oraz izolację – utrzymanie właściwej temperatury zarówno w zimie jak i w lecie.

Hale stalowe Borga z przeznaczeniem na kurniki spełniają powyższe założenia. Dodatkowo są budynkami trwałymi, łatwymi w konserwacji i rozbudowie. Poza tym mają znacznie wyższe walory estetyczne od budynków stawianych metodą tradycyjną.

Firma Borga stara się aby stosowane rozwiązania maksymalnie zmniejszały wpływ hodowli na otoczenie.

rama-kurnik

Solidna konstrukcja

Nasze standardowe rozwiązanie dotyczące kurników zakłada pozostawienie konstrukcji głównej na zewnątrz i obłożenie wnętrza kurnika płytami warstwowymi o odpowiednio dobranej grubości. Płaska powierzchnia ścian i dachu, bez widocznych elementów konstrukcyjnych od środka, umożliwia utrzymanie higieny niezbędnej dla chowu drobiu. Płyta warstwowa może zostać pokryta od środka powłoką z PVC, co dodatkowo zwiększa jej walory użytkowe. Konstrukcja główna składa się z prefabrykowanych ram stalowych ze środnikiem trapezowym. Cały budynek jest dodatkowo pokrywany od góry dachem z blachy profilowanej z powłoką Drop-Stop, która zabezpiecza przed skraplaniem się skondensowanej pary wodnej. Podbitka wykonana jest z blachy perforowanej, co umożliwia łatwą wentylację przestrzeni pomiędzy pokryciem dachowym i płytą warstwową.

W ścianach szczytowych montowane są bramy podnoszone oraz wentylatory wdmuchujące powietrze, w ścianach bocznych nawiewy, zaś w kalenicy wentylatory usuwające powietrze z budynku.

Chicken stable, slide 3 | BORGAWymiary hal pod kurnik

Standardowa szerokość oferowanych przez nas kurników wynosi od 12 do 24 m, wysokość ścian od 2 do 3 m.

Długość budynku jest nielimitowana. Ściany są stawiane na cokole 0,5-0,7 m murowanym lub budowanym z bloczków betonowych.

Typowe spadki dachu to 7 i 15 st.

Dowiedz się więcej na temat zakresu umowy zawieranej
przy zamawianiu hali stalowej od firmy Borga.

Ważna informacja!

Hala stalowa firmy Borga to produkt najwyższej jakości. Nie jest on zlepkiem wyrobów budowlanych pochodzących od różnych producentów. W budowę nie angażuje się także pośredników. Nasze prefabrykowane budynki są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.

WYCEŃ SWOJĄ HALĘ

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...