Borga

Search

  • Hale stalowe: budowa, projekty, montaż - Borga 

Hale stalowe na lata

Wybudowanie hali stalowej powinno być proste — od pierwszego rysunku projektowego do chwili przekazania kluczy do gotowego budynku. Niezależnie od Twoich wymagań dotyczących hali zawsze kierujemy się tą zasadą. Dzięki sposobowi, w jaki pracujemy, mamy najbardziej kompleksową ofertę spośród wszystkich firm zajmujących się budową hal.

Istnieje duża różnica między zwykłymi halami z blachy a halami stalowymi Borga. Wszystkie elementy nośne produkujemy w naszych własnych fabrykach. Odpowiadamy więc za każdy spaw i rozumiemy potencjał wykorzystywanych surowców. Nasze ekipy montażowe gwarantują też, że hala stalowa jest montowana szybko, rzetelnie i bezpiecznie. Krótko mówiąc: Borga to wyjątkowe przedsiębiorstwo zajmujące się budową hal, kontrolujące cały proces budowy. Jest to wygodne dla Ciebie i naturalne dla nas.

Hale stalowe najwyższej jakości

Hala stalowa Borga to zawsze rozwiązanie najwyższej jakości, bez względu na to, jak wygląda i do czego służy. Wiemy, jak produkować, projektować, planować i budować funkcjonalne hale stalowe. Inteligentny system budowlany Borga, obejmujący nasze unikatowe ramy, ułatwia budowę hali stalowej odpowiadającej Twoim wymogom i życzeniom. Gotowy budynek będzie więc wyglądał i funkcjonował dokładnie tak, jak chcesz. Inaczej mówiąc, będzie pasował wizualnie do otoczenia i spełniał deklarowane parametry. Firma Borga rozumie Ciebie i Twoje potrzeby.

Budynki dla rolnictwa i przemysłu

Hale stalowe Borga są wykorzystywane w wielu różnych krajach i sektorach. Budujemy głównie obiekty przemysłowe, rolnicze, komercyjne i sportowe (w tym ujeżdżalnie). Nasza oferta obejmuje też bardzo wiele zastosowań i rozwiązań niestandardowych. Nasze hale Quick & Easy umożliwiają wybranie gotowego, bardzo opłacalnego rozwiązania o ustalonych wymiarach. Bez względu na to, co wybierzesz, zyskasz partnera i halę stalową na lata. Borga to jedyna firma zajmująca się budową hal, jakiej potrzebujesz!