Search
Szukaj

Ile czasu zajmuje wycena?

Czas wyceny zależy od skomplikowania hali.

Odpowiedź

Część wycen jest przygotowywana przez doradców techniczno-handlowych, część przez wyspecjalizowany dział ofertowania.

Skomplikowanie hali jest głównym elementem wpływającym na czas dostarczenia wyceny. Proste hale można policzyć dość szybko – w ciągu kilku godzin. Przy halach skomplikowanych, wyposażonych w komponenty budowlane dostarczane przez zewnętrzne podmioty, jak np. doki, bramy, okna, suwnice itp., czas wyceny jest wydłużony o otrzymanie odpowiedzi od firmy dostarczającej dany komponent budowlany. W szczególnych wypadkach, gdy istnieje potrzeba oszacowania mas budynku – czas może się wydłużyć dodatkowo.

Kolejnym elementem wpływającym na czas przygotowania wyceny jest ilość ofert czekających w swojej kolejce w dziale ofertowania. Każda wycena musi być przeprowadzona z należytą starannością, aby dać Inwestorowi najlepsze rozwiązanie techniczne i adekwatnie dobrą cenę. W wypadku nagromadzenia zapytań okres oczekiwania może wynieść kilka dni.

Staramy się aby wyceny były dostarczane do działu handlowego średnio w 5 dni roboczych od przesłania ich do działu ofertowania. W szczególnych wypadkach okres ten może ulec wydłużeniu.

Czy odpowiedź była pomocna?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...