Search

Hale do piłki nożnej

Zadbaj o możliwości całorocznego treningu piłkarskiego – wybierz halę piłkarską firmy Borga. Projektujemy i wznosimy na zamówienie izolowane hale piłkarskie z boiskami najodpowiedniejszymi do gry w drużynach siedmioosobowych.

Oprócz niezrównanej jakości oferujemy szereg korzyści docenianych w szczególności przez operatorów hal piłkarskich. Zasadnicze znaczenie ma dla nich między innymi kwestia finansowania – tego rodzaju przedsięwzięcie po prostu musi zmieścić się w budżecie. Skoro jednak projektujemy, wytwarzamy i wznosimy nasze obiekty samodzielnie, dostawy są terminowe, a dodatkowe generowane przez nas koszty bliskie zeru.

borga_steel_buildings_football_insert1

Dostosowanie hali piłkarskiej do szczególnych potrzeb

Znormalizowany prefabrykowany system budowlany firmy Borga bazuje na naszych innowacyjnych ramach ze stali, cechujących się oszczędnością i zarazem znacznym potencjałem indywidualizacji. Szczególną jego zaletą jest połączenie dużej wysokości w świetle z niskimi ścianami, możliwe dzięki wyeliminowaniu z ram zajmujących wiele miejsca kratownic, które ograniczałyby ilość wolnej przestrzeni pod dachem.

W konstrukcję z łatwością wcielić można rozwiązania dostosowane do szczególnych potrzeb użytkowników, takie jak szatnie czy trybuna – stanowiące zależnie od wielkości boiska część głównej konstrukcji albo dobudówki.

Znakomity obiekt treningowy na lata

Izolowany system budowlany Borga jest bardzo szczelny, co sprzyja utrzymywaniu we wnętrzu hali jednorodnych warunków. A ponieważ stalowa rama i jej wierzchnia powłoka malarska nie starzeją się – w przeciwieństwie do ram wykonywanych z drewna – nasze hale pozostają jasnym, wygodnym i przyjaznym otoczeniem treningowym przez cały okres ich użytkowania.

Najważniejsze zalety:

  • rama portalowa bez masywnych kratownic
  • szczelna konstrukcja
  • niestarzejące się stalowe ramy
  • stalowa konstrukcja niewymagająca konserwacji
  • pewny koszt od budowy po eksploatację

Typowe cechy:

Ramy – typ Malung lub Uddevalla
– bardzo wysokie słupy
Izolacja – konwencjonalnie izolowana ściana z  pokryciem z blachy stalowej albo płyty warstwowe
– konwencjonalnie izolowany dach albo izolowane pokrycie membranowe lub bitumiczne na wierzchu arkuszy samonośnych
Nachylenie dachu – 4, 7 albo 15° w zależności od typu ramy i hali
Wymiary – boisko do gry w drużynach siedmioosobowych
Rozwiązania – dobudówka na szatnie przyległa do jednego z dłuższych boków
– trybuna na antresoli nad szatnią
– wrota przemysłowe

Dowiedz się więcej na temat zakresu umowy zawieranej
przy zamawianiu hali stalowej od firmy Borga.

Ważna informacja!

Hala stalowa firmy Borga to produkt najwyższej jakości. Nie jest on zlepkiem wyrobów budowlanych pochodzących od różnych producentów. W budowę nie angażuje się także pośredników. Nasze prefabrykowane budynki są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...