Search
Szukaj

Jak wygląda proces rekrutacji?

Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie. Proces rekrutacyjny jest definiowany przez specyfikę danego stanowiska.

Odpowiedź

Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie. Proces rekrutacyjny jest definiowany przez specyfikę danego stanowiska. Wiemy doskonale, że udział w rekrutacji związany jest dużym stresem, dlatego zawsze staramy się aby przebiegł sprawnie i w pozytywnej atmosferze.

Proces:

  1. Analiza dokumentów aplikacyjnych: na tym etapie aplikacja jest weryfikowana pod kontem niezbędnych na danym stanowisku kwalifikacji oraz umiejętności.
  2. Rozmowa telefoniczna, kiedy to przekazywane są podstawowe informacji dotyczące danego stanowiska.
  3. Spotkanie z przedstawicielem działu HR oraz potencjalnym szefem. Podczas rozmowy chcemy Cię bliżej poznać i zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku.
  4. Ofertowanie czyli podjęcie decyzji i przedstawienie jej kandydatom. Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego każdy kandydat zostaje poinformowany o wyniku rekrutacji.
  5. On-boarding. Wdrożenie nowego pracownika składa się z 2 etapów. Część ogólna, gdzie przedstawiane są informacje, które ułatwią funkcjonowanie i zrozumienie stylu pracy w Borga. Szczegółowa, która jest bezpośrednio związana z stanowiskiem pracy.

Oferty pracy publikowane są na naszej stronie www: https://www.borga.pl/o-firmie-borga/praca/ oraz w mediach społecznościowych i na portalach z ofertami pracy.

Czy odpowiedź była pomocna?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...