Borga

  • Czy lubisz działać w zespole i chcesz pracować w firmie Borga?

Praca

Sukcesy firmy Borga to efekty starań naszych kreatywnych i wykwalifikowanych pracowników. Tworzenie inteligentnych rozwiązań i oferowanie klientom wysokiej jakości to wynik działań zespołowych, które wymagają od wszystkich wysokich umiejętności i odpowiedniej motywacji.

Kultura korporacyjna firmy Borga bazuje na metodach pracy nastawionych na poszukiwanie rozwiązań. Pomagamy sobie nawzajem, koncentrujemy się na klientach i myślimy przyszłościowo. Uważamy, że ważne jest znalezienie równowagi między pracą i odpoczynkiem.

Zgłoszenia

Jeśli nie prowadzimy obecnie rekrutacji na żadne stanowisko, zawsze możesz napisać do nas, aby się przedstawić i wyjaśnić, dlaczego interesuje Cię praca w naszej firmie. Prosimy uszanować fakt, że przyjmujemy jedynie zgłoszenia przesłane tradycyjną pocztą.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Borga sp. z o.o., ul. Rdestowa 43, 81-577 Gdynia. Prosimy napisać na kopercie, że jest to oferta pracy.

Technik / Kreślarz CAD

Opis stanowiska:

  • sporządzanie rysunków technicznych hal stalowych
  • współpraca z inżynierami konstruktorami
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie działu realizacji oraz działu handlowego.
  • miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • dobrej znajomości programu AutoCAD
  • wykształcenia minimum średniego, kierunkowego (budownictwo)
  • przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • odpowiedzialności, rzetelności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej i uczciwej firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • dużą samodzielność w realizacji zadań
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

Oferty prosimy wysyłać na adres praca@borga.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133,poz.833)”.

Monter konstrukcji stalowych

  • montaż hal stalowych na terenie Europy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny!!!)
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej podjęcia
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych na dłuższy czas
  • doświadczenie w pracy na budowie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
  • brak lęku wysokości
  • mile widziane doświadczenia na stanowisku montera

Oferujemy:

  • pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • wysokie standardy pracy i bezpieczeństwa na terenach realizowanych budów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przygotowanie zawodowe
  • szkolenia podnoszenie kwalifikacji
  • zakwaterowanie

Oferty prosimy wysyłać na adres hr@borga.pl