Search

Naświetla dachowe i ścienne

W przypadku nowoczesnych hal stalowych coraz ważniejsza staje się atmosfera w ich wnętrzu. Rozwiązania firmy Borga zapewniają doskonałe naświetlenie i przyjemne warunki wewnątrz hali. Odpowiednio dobrana powierzchnia naświetli ma duże znaczenie ze względu na ochronę środowiska i zużycie energii, ponieważ zmniejsza konieczność stosowania sztucznego oświetlenia w ciągu dnia.

Szeroka gama naświetli spełniających wszystkie potrzeby

Naświetla Borga są dostępne w postaci takich samych profili jak nasze najpopularniejsze profile metalowe: BPE18, BPD18, TR45 i Sinus.

Wykonane są z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym i pokryte unikatową powłoką, która zapewnia maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV. To pozwala dłużej zachować ich przepuszczalność świetlną i jasność. Przepuszczalność światła utrzymuje się na stałym poziomie przez wiele lat, a tworzywo sztuczne jest odporne na żółknięcie.

  • Przepuszczalność światła: 85%.
  • Zakres temperatur eksploatacji: od –40oC do +130oC.

Szeroka gama naświetli spełniających wszystkie potrzeby

Aby spełnić różne wymogi estetyczne i funkcjonalne klientów, oferujemy szeroką gamę uzupełniających rozwiązań naświetlających do naszych hal stalowych: blachy perforowane, świetliki, naświetla kalenicowe itp.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...