Search

Elementy mocujące do ścian i dachów

Wysokiej jakości wkręty farmerskie Firma Borga oferuje różne modele i rozmiary wkrętów montażowych do blach profilowanych. Są one przeznaczone do drewna, kształtowników zimnogiętych lub stali konstrukcyjnej oraz do skręcania elementów zachodzących na siebie.

Wszystkie wkręty farmerskie z naszej oferty mają samowiercącą końcówkę i łeb sześciokątny ułatwiający szybki montaż, a także zespoloną podkładkę z uszczelką z gumy EPDM. Wkręty zostały wykonane ze stali hartowanej i są ocynkowane elektrolitycznie. Dostępne są także wkręty bez podkładek uszczelniających służące do mocowania elementów do belek stalowych.

Blachy mocowane za pomocą wkrętów farmerskich mogą być wykorzystywane jako pokrycia dachowe lub ścienne, a także jako elementy ścian nośnych i dachu.

Właściwy wkręt na właściwym miejscu

Wybór właściwych wkrętów jest istotny nie tylko ze względu na trwałość konstrukcji. Odgrywa też ważną rolę, jeśli chodzi o jej wygląd i ogólne wrażenie. Dlatego właśnie głowice wkrętów mają kolorowe powłoki, dzięki którym „stapiają się” wizualnie z blachą. Dostępne są też wkręty niepowlekane, przeznaczone do montażu elementów wewnętrznych lub niewidocznych.

Wszystkie elementy montażowe są testowane w naszym własnym systemie konstrukcji hal stalowych. Wkręty sprzedajemy w indywidualnych pakietach i jako część kompletnych zestawów materiałów do budowy dachów i ścian.

Klasy zabezpieczenia przed korozją:

  • Mocowanie blachy do drewna: C2–C3
  • Mocowanie blachy do blachy (na zakładkę): C2–C3
  • Mocowanie blachy do kształtownika: C2–C3
  • Mocowanie elementów stalowych do elementów stalowych: C1–C2

Niższa klasa odnosi się do wersji niepowlekanej.

Dostępne są także wkręty ze stali nierdzewnej, przeznaczone do zastosowań specjalnych.

Właściwy wkręt na właściwym miejscu

Oferujemy też pełną gamę wkrętów do mocowania obróbek blacharskich, opierzeń i izolacji, a także łączenia ze sobą elementów stalowych i blach profilowanych wszelkich rozmiarów.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...