Search

Wycena hal stalowych Borga

Wycena hal jest nieodpłatna. Aby otrzymać wycenę wypełnij formularz poniżej. Ważne abyś podał poprawny numer telefonu i email. Skontaktujemy się jak najszybciej aby porozmawiać o szczegółach i przedstawić wycenę. Budujemy hale od 700 m2.

Mając na względzie ochronę Twoich danych osobowych, które nam powierzyłeś oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (dalej RODO) uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych do nowych przepisów. Znajdziesz je w Polityce prywatności na stronie https://www.borga.pl/ w zakładce https://www.borga.pl/polityka-prywatnosci/.

Kontaktowanie się z Borga Sp. z o.o. poprzez formularz kontaktowy jest jednoznaczne z zapoznaniem się z poniższą klauzulą informacyjną.

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 RODO informujemy, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Borga Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku przy ul. Azymutalnej 9, adres e-mail: info@borga.pl, nr tel. 58 62 99 444, zwany dalej: „Administratorem”.
  2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest obowiązek wynikający z realizacji umowy o świadczenie usług oraz wyrażona przez Państwa zgoda.
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane do celów kontaktu zwrotnego zgodnie z art.6 ust.1 lit.a.
  4. W momencie ustania celu Państwa dane będą usuwane najpóźniej w ciągu 1 roku.
  5. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych innym odbiorcom, ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  6. Posiadają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uzupełniania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
  7. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Hale produkcyjne

Borga jest na rynku od 50 lat. Mamy wieloletnie doświadczenie budowy ujeżdżalni konnych w Polsce. Swoje doświadczenia czerpaliśmy ze Skandynawii i innych krajów naszego regiony.

Hala logistyczna

Hale magazynowe

Jesteśmy producentem hal stalowych. Mamy własny zakład produkcyjny i biuro projektowe. Inwestujemy w dział rozwoju produkty (R&D), który zajmuje się ciągłym ulepszaniem naszych rozwiązań technicznych.

Obora Borga

Hale dla gospodarstw rolnych

Pewny partner to taki, który jest profesjonalistą w swej dziedzinie, gwarantuje dotrzymanie umowy i terminu oraz ma zabezpieczenie finansowe. Z kapitałem 26 mln zł (wpłaconym w całości) jesteśmy jednym z najpewniejszych partnerów na rynku.

Ujeżdżalnie konne

Od wielu lat rozwijamy nasz produkt aby stawał się jeszcze lepszy. Nasz dział R&D zbiera informacje z każdego rynku, na którym obecna jest Borga i wdraża najlepsze rozwiązania, które się elementem naszego systemu budowalnego.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...