Search

2023-04-13 | Nowa hala magazynowa w Pomorskiem

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy budowę nowoczesnej hali stalowej o powierzchni 2000 m2 w województwie pomorskim. Będzie to hala magazynowa, którą zaprojektowano w oparciu o ramę portalową Skara, co zapewni jej wyjątkową wytrzymałość i stabilność.

Ta nowa hala będzie idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które potrzebują dużej przestrzeni magazynowej na swoje towary i produkty. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i doskonałym właściwościom izolacyjnym, hala zapewni optymalne warunki do przechowywania różnych towarów.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć budowę tej nowoczesnej hali, która nie tylko spełni potrzeby naszych klientów, ale także będzie stanowić ważny wkład w rozwój gospodarczy regionu pomorskiego. Dlatego też, z ogromną determinacją i zaangażowaniem przystępujemy do realizacji tego projektu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszych postępów i do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nie tylko budowę hal stalowych, ale także inne usługi budowlane.

Aktualności 2023-09-19

2023-09-19 | Zaproszenie na targi

W dniach 14-15 XI będziemy obecni na targach ReBuild Ukraine w Expo XXI w Warszawie. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko o numerze 4B6.

Aktualności 2023-07-06

2023-07-06 | Zestawy do montażu – podkonstrukcja pod fotowoltaikę

W naszej ofercie pojawiły się kompletne zestawy do montażu podkonstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Na naszej stronie może je wycenić i zamówić wraz z dostawą. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności 2023-06-30

2023-06-30 | Premiera filmu o konstrukcji stalowej

Za trwałość budynku odpowiada jego konstrukcja główna. Borga produkuje ramy stalowe konstrukcji głównej i konstrukcję drugorzędną. To dzięki wysokiej jakości połączeniom spawanym, małej ilości styków skręcanych oraz utrzymaniu niezmiennej jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego jesteśmy w stanie dostarczać hale, na które dajemy dożywotnią gwarancję – Gwarancję ze Stali. Zapraszamy na premierę o 12:00: https://www.youtube.com/watch?v=E2p9Yc02vvQ […]

Aktualności 2023-05-28

2023-05-28 | Odbiór końcowy hali w woj. pomorskim

Zakończyliśmy budowę hali magazynowej nieizolowanej w województwie pomorskim. Wymiary hali to 24 x 41,5 x 7 m. Nowa hala magazynowa jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową w regionie pomorskim. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej efektywności, zapewnia znaczną ilość miejsca, które można wykorzystać do składowania towarów, a także zapewnia optymalne warunki dla ich bezpiecznego […]

Pokaż starsze posty
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...