Search

2023-04-03 | Zetowniki – profile galwanizowane zimnogięte

Jeśli szukasz niezawodnych i wszechstronnych rozwiązań konstrukcyjnych, z pewnością warto zwrócić uwagę na zetowniki stalowe Borga. Profil Z jest jednym z najbardziej popularnych elementów, który może być wykorzystywany jako rygiel ścienny, płatew dachowa czy konstrukcja belek stropowych.

Co wyróżnia te produkty na tle innych dostępnych na rynku? Po pierwsze, materiał, z jakiego są wykonane. Stal walcowana na zimno o granicy plastyczności wynoszącej 350 MPa i granicy wytrzymałości 420 MPa to gwarancja wysokiej jakości i trwałości konstrukcji. Co więcej, cynkowanie klasy G90 zgodnie z normą ASTM A 525-71 pozwala na uzyskanie odpowiednik warstwy o grubości 25 μm, co zwiększa odporność na korozję.

Zetowniki stalowe Borga to nie tylko solidne i trwałe rozwiązania, ale również bardzo uniwersalne. Z powodzeniem znajdują zastosowanie nie tylko w halach modułowych, ale także w różnego rodzaju konstrukcjach, takich jak ściany działowe, ściany osłonowe czy elementy naziemnych konstrukcji fotowoltaicznych.

Warto podkreślić, że zetowniki stalowe Borga są produkowane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym pod Łodzią. Dzięki temu można mieć pewność, że są one zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Podsumowując, zetowniki stalowe Borga to rozwiązania konstrukcyjne, na które warto zwrócić uwagę, jeśli szukasz niezawodnych, trwałych i uniwersalnych produktów do swojej realizacji.

Aktualności 2023-05-28

2023-05-28 | Odbiór końcowy hali w woj. pomorskim

Zakończyliśmy budowę hali magazynowej nieizolowanej w województwie pomorskim. Wymiary hali to 24 x 41,5 x 7 m. Nowa hala magazynowa jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową w regionie pomorskim. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej efektywności, zapewnia znaczną ilość miejsca, które można wykorzystać do składowania towarów, a także zapewnia optymalne warunki dla ich bezpiecznego […]

Aktualności 2023-05-15

2023-05-15 | Zakończyliśmy budowę magazynu Agro na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku zakończyliśmy budowę hali magazynowej nieizolowanej Agro o powierzchni 780 m2. Hala magazynowa Agro została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom gospodarstwa rolnego. Jej przestronne wnętrze daje dużo miejsca do przechowywania i sortowania zboża. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pszenicą, jęczmieniem, kukurydzą czy innymi plonami, hale magazynowe Borga zapewniają wystarczającą powierzchnię, […]

Aktualności 2023-04-25

2023-04-25 | GERPARD – usługa produkcji profili galwanizowanych z dostawą nawet w 3 dni

Gepard – usługa szybkiej produkcji i dostawy profili galwanizowanych! Borga gwarantuje wykonanie zamówień maksymalnie w 3 dni, co czyni nas najszybszymi na rynku. Dbamy o precyzję wykonania i terminowość, a nasza wysoka wydajność nie wpływa negatywnie na przywiązanie do szczegółów – zachowujemy 100% jakości. Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zapewnić tak szybki termin. Jeśli […]

Aktualności 2023-04-13

2023-04-13 | Nowa hala magazynowa w Pomorskiem

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy budowę nowoczesnej hali stalowej o powierzchni 2000 m2 w województwie pomorskim. Będzie to hala magazynowa, którą zaprojektowano w oparciu o ramę portalową Skara, co zapewni jej wyjątkową wytrzymałość i stabilność. Ta nowa hala będzie idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które potrzebują dużej przestrzeni magazynowej na swoje towary i produkty. Dzięki swojej […]

Aktualności 2023-02-07

2022-02-07 | Nowy artykuł na blogu – od czego zależy koszt postawienia hali stalowej?

Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu blogowego dotyczącego kosztów budowy hali stalowej. Koszt budowy hali stalowej: od czego zależy cena za m2 i jak ją obniżyć?  

Pokaż starsze posty
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...