Search

2023-04-03 | Zetowniki – profile galwanizowane zimnogięte

Jeśli szukasz niezawodnych i wszechstronnych rozwiązań konstrukcyjnych, z pewnością warto zwrócić uwagę na zetowniki stalowe Borga. Profil Z jest jednym z najbardziej popularnych elementów, który może być wykorzystywany jako rygiel ścienny, płatew dachowa czy konstrukcja belek stropowych.

Co wyróżnia te produkty na tle innych dostępnych na rynku? Po pierwsze, materiał, z jakiego są wykonane. Stal walcowana na zimno o granicy plastyczności wynoszącej 350 MPa i granicy wytrzymałości 420 MPa to gwarancja wysokiej jakości i trwałości konstrukcji. Co więcej, cynkowanie klasy G90 zgodnie z normą ASTM A 525-71 pozwala na uzyskanie odpowiednik warstwy o grubości 25 μm, co zwiększa odporność na korozję.

Zetowniki stalowe Borga to nie tylko solidne i trwałe rozwiązania, ale również bardzo uniwersalne. Z powodzeniem znajdują zastosowanie nie tylko w halach modułowych, ale także w różnego rodzaju konstrukcjach, takich jak ściany działowe, ściany osłonowe czy elementy naziemnych konstrukcji fotowoltaicznych.

Warto podkreślić, że zetowniki stalowe Borga są produkowane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym pod Łodzią. Dzięki temu można mieć pewność, że są one zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Podsumowując, zetowniki stalowe Borga to rozwiązania konstrukcyjne, na które warto zwrócić uwagę, jeśli szukasz niezawodnych, trwałych i uniwersalnych produktów do swojej realizacji.

Aktualności 2024-06-27

2024-06-27 | Ceny konstrukcji pod panale solarne

Oferujemy konstrukcje po panele fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i hurtowych. Na naszej stronie udostępniliśmy ceny brutto dla klientów indywidualnych (wraz z podatkiem VAT). Jeżeli chcesz wycenić konstrukcję pod farmę fotowoltaiczną – skontaktuj  z naszym działem handlowym.     ZOBACZ CENY

Aktualności 2024-06-05

2024-06-15 | Przykładowe ceny hal

Mieliśmy wiele zapytań o przykładowe ceny hal z różnych segmentów ryku. Dlatego zdecydowaliśmy się pokazać, jako jedyni na rynku, transparentnie ceny na naszej stronie. Jeżeli jesteś zainteresowany hala przedstawioną na zdjęciach – odezwij się do nas, a otrzymasz pełną ofertę, w której będzie informacja o szczegółach oferty oraz o strefach watrowych i śniegowych, dla których […]

Aktualności 2023-09-19

2023-09-19 | Zaproszenie na targi

W dniach 14-15 XI będziemy obecni na targach ReBuild Ukraine w Expo XXI w Warszawie. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko o numerze 4B6.

Aktualności 2023-07-06

2023-07-06 | Zestawy do montażu – podkonstrukcja pod fotowoltaikę

W naszej ofercie pojawiły się kompletne zestawy do montażu podkonstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Na naszej stronie może je wycenić i zamówić wraz z dostawą. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności 2023-06-30

2023-06-30 | Premiera filmu o konstrukcji stalowej

Za trwałość budynku odpowiada jego konstrukcja główna. Borga produkuje ramy stalowe konstrukcji głównej i konstrukcję drugorzędną. To dzięki wysokiej jakości połączeniom spawanym, małej ilości styków skręcanych oraz utrzymaniu niezmiennej jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego jesteśmy w stanie dostarczać hale, na które dajemy dożywotnią gwarancję – Gwarancję ze Stali. Zapraszamy na premierę o 12:00: https://www.youtube.com/watch?v=E2p9Yc02vvQ […]

Pokaż starsze posty
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...