Utrzymanie ruchu – MECHANIK

Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty/ powiat łęczycki/ woj. łódzkie

Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;
  • Kontrole przeprowadzonych prac mające na celu utrzymanie ruchu;
  • Diagnozowanie problemów, ich analizowanie, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
  • Wykonywanie prac konserwujących mających na celu prawidłowe działanie linii produkcyjnych/ maszyn.
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Przeglądy maszyn zgodnie z założeniami harmonogramem
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii.

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie średnie techniczne (kierunki: mechanika, elektromechanika)
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku technika utrzymania ruchu i/lub mechanika
  • Doświadczenie w konserwacji maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia: SEP do 1kV, Dozór (D), Wózki widłowe II WJO , Wózki widłowe konserwacja WJ , Suwnice IIS , Podesty ruchome IP , Żurawie stacjonarne II ż
  • Samodzielność, dokładność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Obsługa komputera (MS Word, MS Excel)

OFERUJEMY:

  • jasny system wdrożenia do pracy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • System premiowy
  • benefity: Multi Sport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna możliwość
  • pozytywną atmosferę w zespole

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...