Borga

Specjalista ds. BHP – Finlandia

Miejsce pracy: Gdańsk oraz okolice Oulu (Finlandia)

Zadania:

  • wsparcie kontraktu budowlanego (hale stalowe) w zakresie OHSE – Occupational health, safety and environment – współpraca z Project Managerem
  • kontrola w zakresie realizacji prac HSE
  • regularne spotkania z zespołem (przegląd harmonogramów prac, inne zgodnie z potrzebami)
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji
  • sporządzanie risk analysis w zakresie HSE

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • wykształcenie budowlane- mile widziane
  • kilka lat doświadczenia w branży HSE, w tym minimum roczne udokumentowane doświadczenie w HSE związane z branżą budowlaną
  • nastawienie na współpracę
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka rosyjskiego – dodatkowy atut
  • otwartość na podróże służbowe do Finlandii – praca na terenie budowy
    (od marca 2020 praca na terenie Finlandii przez okres ok. 6 miesięcy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w realizacji ciekawego projektu
  • pracę w międzynarodowym środowisku

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: REKRUTACJA@BORGA.PL

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...