Główny Inżynier Spawalnik

Miejsce pracy: Góra Św. Małgorzaty, woj. łódzkie, powiat łęczycki

Umowa o pracę/ pełen etat

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór spawalniczy wg wymagań PN EN 14731
  • przygotowanie technologii spawania
  • przygotowanie WPS
  • zarządzanie personelem spawalniczym
  • nadzór nad urządzeniami spawalniczymi oraz materiałami spawalniczymi
  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych procesów spawalniczych
  • przygotowanie dokumentacji spawalniczej, opracowanie planów spawania i badania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość norm PN-EN ISO 3834 oraz PN-EN 1090-1/-2/-3,
  • dyplom IWE/EWE,
  • umiejętność czytania oraz interpretacji rysunków technicznych pod względem wymagań spawalniczych,
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera/technologa spawalnika,
  • mile widziane uprawnienia VT2, UT2,PT2,MT2
  • mile widziane uprawnienia do wykonywania badań NDT.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system wdrożenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kartę sportowo-rekreacyjną
  • prywatny pakiet medyczny
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • elastyczne rozpoczynanie dnia pracy

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: [email protected]

Kontakt telefoniczny: 607 188 007

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...