Borga

Projektant w Dziale inżynierii produkcji

Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty/ powiat łęczycki
Umowa o pracę/ pełen etat

Zadania:

• analiza i weryfikacja techniczna dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji
(finansowej, procesowej, produkcyjnej)
• przygotowywanie dokumentacji zawierającej propozycje optymalizacji projektów oraz procesów
• wsparcie Działu Projektowego w zakresie projektowania hal stalowych
• bieżące wyjaśnienia techniczne
• współudział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w obszarze inżynierii produkcji
• współpraca z kierownikiem produkcji, technologami, projektantami

Wymagania:

• wykształcenie wyższe inżynieryjne (Budownictwo)
• umiejętność tworzenia oraz analizy dokumentacji technicznej/ projektowej
• umiejętność obliczeń statycznych dla konstrukcji stalowych
• doświadczenie w projektowaniu hal stalowych
• znajomość programów Advance Steel, AutoCAD, Revit
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
• bardzo dobra obsługa komputera (w tym programu Excel)
• bardzo dobra organizacja pracy własnej przy jednoczesnej umiejętności pracy zespołowej
• otwartość na nowe rozwiązania
• zdolności negocjacyjne i zdecydowanie w działaniu
(konieczność przedstawiania propozycji zmian do danego projektu)
• odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku
• system wdrożenia
• umowę o pracę
• kartę sportowo-rekreacyjną
• prywatny pakiet medyczny
• grupowe ubezpieczenie NNW
• możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133,poz.833)”.

Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...