Borga

Project manager

Miejsce pracy: Polska

Zadania:

  • terminowa realizacja projektu zgodnie z wymaganiami inwestorów przy zachowaniu standardów jakości,
  • koordynacja działań budowlanych na terenie południowej Polski,
  • działanie w oparciu o dokumentację techniczną, zakontraktowany budżet, harmonogram realizacji,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem kolejnych etapów realizacji projektu,
  • współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru itp.,
  • prowadzenie i kontrola dokumentacji projektu.

Oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia w kompleksowej realizacji projektów budowlanych,
  • referencji świadczących o pozytywnym zrealizowaniu znaczących projektów budowalnych,
  • doświadczenia w realizacji projektów wymagających działania w oparciu o szczegółowe procedury,
  • wiedzy merytorycznej w zakresie koordynowania prac budowlanych w międzynarodowym środowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży konstrukcji stalowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – niezbędna,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów inwestycyjnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji projektu,
  • benefity (karta Multisport, ubezpieczenia NNW, dodatkowa medyczna opieka).

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: REKRUTACJA@BORGA.PL

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...