Borga

Magazynier

Miejsce pracy: Góra Św. Małgorzaty k/ Łęczycy

Zadania:

  • zapewnienie płynnej obsługi klienta wewnętrznego (produkcja, utrzymanie ruchu),
  • kompletowanie i wydawanie towarów według zamówień,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • przyjmowanie towarów od dostawców,
  • magazynowanie towarów – oznaczenie, układanie, utrzymywanie porządku w magazynie,
  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji magazynowej – praca przy komputerze,
  • przestrzeganie procedur organizujących pracę magazynu,
  • współpraca z działem zakupów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • orientacja na potrzeby klienta wewnętrznego,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera – systemy magazynowe + podstawy Excela,
  • odpowiedzialność, uczciwość, skrupulatność, dokładność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane uprawnienia: wózki widłowe,
  • mile widziana ogólna znajomość zagadnień technicznych (nazewnictwo narzędzi).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • system wdrożenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • grupowe ubezpieczenie NNW.

Benefity: MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna.

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...