Borga

Księgowa / księgowy

Miejsce pracy: Gdańsk – w pobliżu Portu Lotniczego

Umowa o pracę/ pełen etat

Zadania przewidziane na stanowisku:

  • księgowanie bieżących dokumentów
  • weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach
  • współodpowiedzialność za tworzenie rozliczeń podatkowych
  • nadzór nad poprawnością księgowań (również pod względem podatkowym)
  • kontrola właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania dokumentów księgowych
  • wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • wystawianie faktur sprzedaży i księgowanie w systemie księgowym
  • kontrola rozrachunków, sporządzanie kompensat
  • współodpowiedzialność za tworzenie sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale księgowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe/ lub średnie, poparte kursami i doświadczeniem
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz co najmniej podstawowa znajomość przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki VAT
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • mile widziana znajomość oprogramowania WF Fakir, WF Mag
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Co zaoferujemy Tobie w momencie zatrudnienia?

  • umowę o pracę
  • kartę sportowo-rekreacyjną
  • prywatny pakiet medyczny
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • naukę języka angielskiego w czasie pracy
  • owocowe wtorki
  • elastyczne rozpoczynanie dnia pracy (możesz przybyć do biura do godziny 9:00)

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: REKRUTACJA@BORGA.PL

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...