Borga

Koordynator ds. Zamówień i Logistyki

Miejsce pracy: Góra Św. Małgorzaty

Zadania na stanowisku:

• Obsługa klientów w salonie sprzedaży
• Realizowanie zamówień w programie sprzedażowym
• Wystawianie faktur klientom
• Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji transportowej (wysyłka zamówienia do klienta)
• Dbanie o dokumentację salonu sprzedaży
• Realizowanie założonych celów sprzedażowych

Oczekiwane umiejętności:

• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
• Łatwość nawiązywania relacji handlowych oraz ich utrzymywania
• Doświadczenie w użytkowaniu programów sprzedażowych
• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub chęci do rozwijania wiedzy z zakresu asortymentu budowlanego

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie od zrealizowanych zadań i obrotów
• Kartę sportowo-rekreacyjną
• Grupowe ubezpieczenie pracownicze
• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: REKRUTACJA@BORGA.PL

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...