Borga

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty/ powiat łęczycki/ woj. łódzkie
Umowa o pracę

Zadania przewidziane na stanowisku:

  • Kontrola nad jakością procesu produkcji i zapobieganie wytwarzaniu wyrobów o nieakceptowalnej jakości, wprowadzanie działań zapobiegawczych.
  • Kontrola wykonania detali i elementów konstrukcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną.
  • Wykonywanie badań nieniszczących w zakresie uprawnień.
  • Analiza stwierdzonych niezgodności i rozpoznawanie źródeł ewentualnych niezgodności.
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością.
  • Współpraca z działami produkcji, projektowo konstrukcyjnym w zakresie zapewnienia rozwiązywania problemów jakościowych.
  • Zatwierdzanie elementów gotowych.
  • Opracowanie dokumentacji odbiorowej, prowadzenie dokumentacji związanej z działem jakości przedsiębiorstwa.
  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości.
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny wyposażenia do badań NDT.
  • Wykonywanie dokumentacji zdjęciowej produkowanych elementów.
  • Prowadzenie rejestru niezgodności jakościowych.
  • Kontrola sposobu magazynowania wyrobów.
  • Raportowanie do przełożonego o przebiegu procesu kontroli jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie: techniczne (niekoniecznie wyższe).
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Uprawnienia: badania wizualne spoin VT2.
  • Doświadczenie w pracy branży konstrukcji stalowych lub pokrewnych.
  • Badania ultradźwiękowe spoin UT1 – mile widziane.
  • Znajomość norm: PN-EN 1090-2, PN-EN 14782 – mile widziane.
  • Analizy – analizy, zestawienia, raporty.

Oferujemy:

  • System wdrożenia.
  • Umowa o pracę.
  • Kartę sportowo-rekreacyjną.
  • Prywatny pakiet medyczny.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...