Borga

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty/ powiat łęczycki/ woj. łódzkie
Praca zmianowa: 06:00 – 14:00/ 14:00-22:00
Umowa o pracę

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: techniczne (niekoniecznie wyższe)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia w zakresie badań wizualnych spoin VT2
  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych lub pokrewnych (np. maszyny rolnicze)
  • obsługa komputera, pakiet MS Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze badań ultradźwiękowych- spoin UT1
  • znajomość norm: PN-EN 1090-2, PN-EN 14782
  • umiejętność tworzenia raportów/ zestawień/ analiz

ZADANIA:

  • kontrola nad jakością procesu produkcji i zapobieganie wytwarzaniu wyrobów o nieakceptowalnej jakości,
  • kontrola wykonania detali i elementów konstrukcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wykonywanie badań nieniszczących w zakresie uprawnień,
  • analiza stwierdzonych niezgodności i rozpoznawanie źródeł ewentualnych niezgodności,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością
  • współpraca z działami produkcji,
  • zatwierdzanie elementów gotowych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z działem jakości przedsiębiorstwa,
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny wyposażenia do badań NDT,
  • wykonywanie dokumentacji zdjęciowej produkowanych elementów,
  • prowadzenie rejestru niezgodności jakościowych,
  • kontrola sposobu magazynowania wyrobów,
  • raportowanie do przełożonego o przebiegu procesu kontroli jakości.

OFERUJEMY:

  • system wdrożenia
  • umowę o pracę
  • kartę sportowo-rekreacyjną
  • prywatny pakiet medyczny
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...