Borga

Asystent/-ka ds. księgowości (Płatna praktyka/staż)

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy możliwość zapoznania się z pracą działu księgowości w dużej firmie produkcyjnej o szwedzkich korzeniach

Jeśli właśnie kończysz studia/naukę w zakresie finansów/ bankowości/ rachunkowości; jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe- zapraszamy do odbycia praktyki w firmie BORGA Sp. z o.o. Poszukujemy praktykanta na okres ok. 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy).

 Zadania: wspieranie Działu Księgowości w realizacji bieżących zadań, tj.

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Inne bieżące zadania adekwatne do umiejętności.

Oferujemy:

  • System wdrożenia.
  • Dobry humor i miłą atmosferę w naszym zespole.
  • Praktykę zawodową w rzetelnej firmie.
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego w godzinach pracy.

OFERTY PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: REKRUTACJA@BORGA.PL

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/

Nie znaleziono żadnego wyniku dla frazy "{{query}}", proszę wyszukać inną frazę.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...