Search

Wrota przesuwane

Wrota przesuwane mają wiele zalet. To nie tylko opłacalne rozwiązanie, ale także sprawdzona i przetestowana konstrukcja. Nadają się zwłaszcza do budynków, wokół których jest ograniczona ilość miejsca. Sprawdzają się też w przypadku bardzo szerokich otworów.

Firma Borga sprzedaje kompletne zestawy konstrukcyjne gotowe do montażu, a także części o niestandardowych wymiarach. Oferujemy także pełną gamę elementów montażowych do wrót przesuwanych, o udźwigu do 400 kg.

Aby uzyskać wygląd współgrający z budynkiem i jego otoczeniem, do pokrycia skrzydeł wrót można zastosować dowolne z blach profilowanych Borga.

Inwestycja w kompletne wrota

Sprzedajemy zestawy konstrukcyjne do ram wrót w szerokiej gamie rozmiarów. Rama składa się z profili kwadratowych cynkowanych ogniowo i jest dostarczana w komplecie z elementami montażowymi i wkrętami.

Elementy montażowe do wrót przesuwanych

Oferujemy pełną gamę elementów montażowych do wrót przesuwanych. Obejmuje ona uchwyty, szyny, rolki wiszące, wkręty, komponenty montażowe i klamki. Elementy montażowe do wrót przesuwanych są dostępne w dwóch klasach udźwigu: 150 kg i 400 kg.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...