Search

Hotele dla biznesu

Sukces inwestycji mierzy się stopą zwrotu. Kluczowym pytaniem przed podjęciem decyzji jest: w co zainwestować, aby zwrot był szybki i zgodny z oczekiwaniami. Także koszty powinny być z góry określone i sprecyzowane. Borga daje pewność niezmienności ceny i terminu realizacji przy inwestycji w powierzchnie magazynowe pod wynajem. 

Jako firma produkcyjna wiemy, jak ważne jest właściwe składowanie komponentów budowlanych i materiałów wykończeniowych. Posiadamy własne magazyny i zdajemy sobie sprawę z tego, że wielkość powierzchni magazynowych musi być dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy. Analizując rynek zauważyliśmy, że występuje duża podaż wielkich powierzchni magazynowych lub całych hal, brakuje natomiast zaspokojenia popytu na niewielkie powierzchnie rzędu 100-300 m2. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom – z jednej strony małych przedsiębiorców, z drugiej – inwestorów, przygotowaliśmy nowy produkt – standardową halę stalową, którą nazwaliśmy Hotelem dla biznesu.

Samą ideę można przedstawić w dwóch punktach:

 1. Możliwość ulokowania pieniędzy w nieruchomości pod wynajem na rynku, na którym notujemy przewagę popytu nad podażą.
 2. Możliwość wynajmu dostosowanej do potrzeb powierzchni magazynowej, która może rosnąć wraz z potrzebami przedsiębiorcy.

Hotele dla biznesu – czym się wyróżniają?

Hotel dla biznesu nie jest standardową halą magazynową. Wyróżniają go m.in. rozwiązania takie jak:

 • możliwość dopasowywania wielkości magazynu poprzez montaż lub demontaż ścian wewnętrznych – ściany stawiane są w osi ram głównych,
 • brama podnoszona oraz pasma okien i drzwi w każdym polu – każde najmniejsze pomieszczenie magazynowe może funkcjonować jako niezależna powierzchnia z wyłącznym dostępem wynajmującego,
 • antresole z naturalnym doświetleniem na całej długości hali – idealne miejsce na małe biuro lub szatnię i pomieszczenia socjalne dla pracowników.

Przykładowy projekt rozkładu pomieszczeń można zobaczyć na poniższych grafikach:

 1. Rzut z góry

 

2. Widok z boku

Dla kogo? Dlaczego z Borgą?

Hotel dla biznesu jest lokatą pieniędzy. Jako inwestycja przeznaczony jest dla osób, firm i instytucji chcących ulokować wolne środki w opłacalnym przedsięwzięciu cieszącym się oczekiwaną stopą zwrotu.

Każdy poważny inwestor szuka pewnego partnera w biznesie. Nasza motto – przyjazne budowanie – opisuje naszą filozofię podejścia do biznesu. Swoich partnerów biznesowych traktujemy poważnie, uczciwe i z szacunkiem i uważamy, że ich sukces jest także naszym sukcesem. Ponadto, co nie pozostaje bez wpływu na cały proces budowlany, sami zarządzamy całym przedsięwzięciem, dzięki czemu inwestor może skoncentrować się na pozyskiwaniu dzierżawców. Kontrola nad każdym ogniwem w łańcuchu projektowania, produkcji i montażu pozwala nam wywiązywać się z dostaw terminowobez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że obsługa nieruchomości ze strony właściciela może rozpocząć się zgodnie z założonym planem.

Elastyczność jest podstawą współczesnego biznesu

Nasz system budowlany jest bardzo elastyczny. Posiadając własne biuro projektowe jesteśmy w stanie dopasować halę dokładnie do potrzeb Inwestora. Z kolei nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam doradzić najlepsze rozwiązania, które sprawdziły się w eksploatacji setek hal wybudowanych przez nas w Polsce i za granicą.

Najważniejsze zalety:

 • wysoce opłacalne rozwiązanie i pewność kosztów,
 • elastyczne wymiary nawy – rozstaw osi słupów do 7,2 metra,
 • stalowe ramy umożliwiające uzyskanie dużej rozpiętości bez podpór,
 • rama portalowa nie zmniejszająca wysokości użytkowej w kalenicy,
 • sukcesy i zadowolenie naszych klientów 🙂

Typowe cechy – Hotele dla biznesu:

Rama – typ Skara (dwuspadowa) lub Vilnius (jednospadowa)
Izolacja – ściany izolowane płytą warstwową lub w systemie blacha-wełna-blacha
– dach izolowany płytą warstwową lub w systemie blacha-wełna-blacha
Nachylenie dachu – 7 albo 15°
Rozwiązania – otwarta antresola na całej długości budynku, doświetlona naturalnym światłem
– możliwość montażu świetlika w kalenicy
– możliwość montażu wewnętrznych ścian przeciwpożarowych między nawami
– możliwość montażu bram w każdym polu
– elastyczne dopasowanie wewnętrznych powierzchni magazynowych
– możliwość przebudowy ścian wewnętrznych
– drzwi wejściowe w bramach
– bramy rozwierane lub podnoszone

Ważna informacja!

Hala stalowa firmy Borga to produkt najwyższej jakości. Nie jest ona zbiorem przypadkowych komponentów budowlanych. Nasze prefabrykowane budynki są projektowane i testowane w najdrobniejszych szczegółach, tak aby elementy doskonale do siebie pasowały. Przekłada się to na niezawodność dostaw, krótki czas montażu i dużą trwałość rozwiązań.

  WYCEŃ SWOJĄ HALĘ

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...